Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jak zdarma nahrát hovory na vašem iPhonu

Sponzorované odkazy:


Naše mobily nám umožňují objednat jídlo, přivolat taxi a dokonce zaznamenat srdeční tep, tak byste si možná mysleli, že něco tak zdánlivě prostého jako nahrání hovoru bude hračka. To však není pravda. Nahrát hovor je složitější než jen pouze zmáčknout tlačítko na vašem iPhonu – abyste to dokázali, budete si muset nainstalovat aplikaci. Na Apple App Store jich najdete celou řadu, a všechny tvrdí, že vám umožní nahrávat hovory na iPhonu. Jen některé z nich tak ale opravdu učiní, a ještě méně pak zadarmo.

Google Voice

Google Voice vám nejenom umožní vyfiltrovat nevyžádané hovory, ale také hovory zadarmo nahrát. Jedinou nevýhodou je, že Google nedovoluje nahrát odchozí hovory – pouze příchozí – a navíc musíte zavést své telefonní číslo do Googlu, abyste dostali přístup k nahrávání.

Abyste začali nahrávat příchozí hovory s Google Voice, napřed si musíte vytvořit účet. To je extrémně jednoduché – běžte na stránku voice.google.com a následujte instrukce. Jakmile máte účet, dalším krokem je umožnit nahrávání hovorů, takže můžete nahrávat a automaticky uchovávat hovory ve formátu MP3.

Krok 1: Běžte na hlavní stránku Google Voice.

Krok 2: Klikněte na tři tečky v levém bočním menu a zvolte z menu sekci Nastavení (Settings).

Krok 3: Sjeďte dolů k sekci Hovory (Calls) a ujistěte se, že sekce Možnosti příchozího hovoru (Incoming call options) je zapnutá.

Jakmile tak učiníte, můžete nahrávat hovory stisknutím čísla “4” na klávesnici iPhonu během hovoru. Pokud to uděláte, automatický hlas upozorní vás i druhého volajícího, že je hovor nahráván. Abyste nahrávání ukončili, znovu stiskněte číslo “4” nebo jednoduše ukončete hovor. Až přestanete nahrávat, Google automaticky uloží konverzaci do sekce Inbox, kde si ji následně můžete poslechnout.

Pokud chcete nahrané hovory na svém iPhonu poslouchat, musíte si ovšem napřed stáhnout aplikaci Google Voice:

1. Spusťte aplikaci Google Voice.

2. Klikněte na Menu v levém horním rohu aplikace.

3. Zvolte sekci Nahrané (Recorded).

4. Najděte hovor, který si chcete poslechnout, a otevřete nahrávku.

5. Klikněte na ikonu přehrát (play) v levém dolním rohu.

Jak nahrát odchozí hovor na iPhonu?

Pokud chcete nahrávat oboje příchozí a odchozí hovory, budete potřebovat něco jiného než Google Voice. Většina aplikací není zdarma, ale existuje i ověřená aplikace, za niž nebudete muset platit.

Rev Call Recorder

Tato aplikace umožňuje nahrávat příchozí a odchozí hovory na iPhonu. Háček ovšem je v tom, že musíte mít americké telefonní číslo. Jinak na vás nečíhají žádné skryté ceny a nemáte stanovený limit na délku nebo počet konverzací, které můžete nahrát. Kvalita nahrávek je navíc obvykle solidní.

Nahrávejte pomocí externího zdroje

V případě, že vám aplikace nesedí, máte ještě jinou možnost, a to nahrávač hlasového záznamu, který zapojíte přímo do vašeho iPhonu nebo využijete Bluetooth. Jednou z variant je Koolertron Phone Call Recorder nebo Waytronic Bluetooth Call Recorder pro bezdrátové připojení. Nebo jestliže chcete nahrávání vyšší kvality, zkuste Digital Voice Recorder od Techerific.

Zdroj článku je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 02.10, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: iPhone
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"Jak zdarma nahrát hovory na vašem iPhonu" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.32 sekund