Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jak obnovit vymazané SMS zprávy

Sponzorované odkazy:


Smazali jste omylem všechny SMS zprávy z vašeho mobilního telefonu? Nepanikařte! Se správným softwarem můžete vymazané zprávy obnovit – za předpokladu, že tuto část paměti vašeho mobilu nepřepsala aktualizace aplikace, stažení souboru nebo něco jiného. Tak se společně podívejme, jak zprávy dostat zpátky.

Mobikin Doctor pro Android nebo iOS

Existuje několik programů, které můžete použít k obnovení vymazaných SMS zpráv, nebo čehokoliv na vašem mobilu. Jedním z nich je Mobikin, který disponuje větší rychlostí a několika užitečnými vlastnostmi. Tento software jde využít k obnovení ztracených dat, ale také zobrazí nesmazané Android kontakty, SMS a záznamy hovorů v případě, že je chcete najít.

Které Android smartphony jsou kompatibilní s Mobikin?

Mobikin Doctor podporuje přes dva tisíce Android smartphonů. Díky rozsáhlosti tohoto seznamu existuje vysoká šance, že váš smartphone je s programem kompatibilní.

Populární smartphony kompatibilní s Mobikin Doctor zahrnují: Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S6, Google Nexus smartphony, Google Pixel 3, Pixel 2, Sony Xperia XZ, Xperia XZ3, Xperia XZ2, Xperia XZ Premium, Huawei Mediapad M5, Huawei P20 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Mate 10 Pro, Xiaomi Mi MIX 2S, Xiaomi Mi MIX 3 a Xiaomi Mi 9.

Obecně se tak dá prohlásit, že tento software by měl být kompatibilní s jakýmkoliv Android smartphonem, včetně nejnovějších modelů. Ale pokud si nejste jistí, že se to vztahuje i na váš smartphone, vyplatí se vyzkoušet program zdarma a zkontrolovat to.

Které iPhony jsou kompatibilní s Mobikin pro iOS?

Mobikin Doctor pro iOS je kompatibilní s celou generací iOS přístrojů, jako iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 8 Plus/8, iPhone 7 Plus, iPhone 7/6S/6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5S/5C, iPad Air, iPad, iPod touch a další.

Jak obnovit vymazané zprávy na Android smartphonech pomocí programu Mobikin Doctor

Poté, co Mobikin nainstalujete na počítač a propojíte se smartphonem, povolte programu přístup k vašemu smartphonu. Během několika vteřin byste měli vidět ukázku vašich SMS zpráv na hlavní stránce Mobikinu, a obnovení dat a jejich záložní uložení do vašeho počítače by mělo proběhnout okamžitě.

Jakmile dojde k připojení, program zobrazí data na vašem smartphonu, a dostanete možnost si vybrat, jaká data můžete obnovit. V tomto směru máte hned několik možností: můžete obnovit kontakty, fotografie, SMS zprávy, záznamy hovorů, videa, audio záznamy a dokumenty. Klikněte na zprávy a zvolte "další" (next). Buď zvolte každou individuální zprávu nebo všechny najednou zaškrtnutím políčka v horní části. Následně klikněte na "obnovit" (recover) k obnově vymazaných nebo ztracených dat. K obnovení vašich dat dojde během krátkého okamžiku. Jakmile se tak stane, budete mít možnost je uložit přímo do vašeho počítače. Vyberte stávající složku nebo vytvořte novou, kam chcete zprávy uložit.

Jak obnovit vymazané SMS zprávy pro iOS s programem Mobikin Doctor

Mobikin pro iOS funguje trochu odlišně podle toho, jestli ho spouštíte z Macu nebo Windowsu.

Mobikin Doctor pro iOS (verze pro Mac)

V tomto případě nepotřebujete svůj iOS přístroj propojit s Macem, aby Mobikin Doctor fungoval. Místo toho program spusťte, a on automaticky detekuje a zobrazí všechny iTunes soubory na vašem iPadu, iPhonu nebo iPodu, který byl kdykoliv propojen s iTunes na vašem Macu.

Data v záložní iTunes složce budou rozdělena do specifických složek. Kliknutím na tyto složky zobrazíte obsah v pravém panelu. Najděte data, která chcete obnovit, a jedno po druhém je odškrtněte. Klikněte na "obnovit", abyste soubory přesunuli na váš Mac.

Mobikin Doctor pro iOS (verze pro Windows)

Připojte svůj iOS přístroj k počítači, spusťte Mobikin Doctor a klikněte na zahájení skenování. Počkejte na dokončení skenu. Data nalezená na přístroji budou rozdělena do specifických složek. Kliknutím na tyto složky zobrazíte jejich obsah v pravém panelu. Najděte data, která chcete obnovit, a jedno po druhém je odškrtněte. Klikněte na "obnovit", abyste je přesunuli do vašeho počítače.

Pokud zrovna nemáte mobil po ruce, můžete Mobikin Doctor rovněž spustit na počítači bez připojení k mobilu, a zvolit možnost "Recover from iTunes Backup File" na vrcholku menu, abyste podnikli sken pro složky, které chcete obnovit, včetně SMS zpráv.

Další možnost v programu je "Recover from iCloud Backup File". To bude vyžadovat, abyste se přihlásili do iCloud s vaším Apple ID a heslem a potom můžete proskenovat zálohu na iCloud pro soubory, které chcete obnovit, stejně jako v případě iTunes.

Obnovte zprávy na Androidu

Ať už obnovení vašich vymazaných zpráv fungovalo nebo, je nejlepší podniknout preventivní opatření, abyste je znovu neztratili. Někteří výrobci, jako například Samsung, nabízejí až 15 GB volného cloudového uložiště, které můžete použít k záloze různých dat, včetně SMS zpráv. Na většině Android smartphonech nicméně můžete prostě použít váš Google účet:

1. Běžte do nastavení a najděte Google (Services & preferences).

2. Klikněte na patřičnou sekci, sjeďte dolů a otevřete sekci záloha.

3. Zprovozněte "Back up to Google Drive". Budete požádáni, abyste přidali účet, na který chcete data zálohovat. Poté jednoduše klikněte na "zálohovat nyní". To by mohlo chvíli trvat, podle toho, o jak velké soubory se jedná. Následně vaše historie hovorů, kontakty a SMS zprávy budou bezpečně uloženy.

Nicméně pokud chcete pouze zálohovat SMS zprávy a nic jiného, můžete užít aplikaci od jiného dodavatele. Jednou z nich je SMS Backup+, která je navíc zadarmo. Tato aplikace dokáže zálohovat záznamy hovorů, SMS a MMS na váš Gmail. Samozřejmě pro její využití budete potřebovat propojení s vaším Google účtem. Po propojení můžete vybrat, kdy bude zálohování provedeno, a co chcete zálohovat. Vaše zprávy najdete ve složce v Gmailu zpravidla nazvané SMS – jednoduché a příhodné.

Můžete také postupovat ještě bezpečněji tak, že pravidelně budete zálohovat vše, co je na vašem mobilu.

Jak obnovit své zprávy na iOS

Apple rovněž poskytuje rozsáhlé možnosti zálohy na vašem iCloudu nebo iTunes účtu. Pokud jste někdy využili zálohování na těchto službách, vaše SMS zprávy by rovněž mělo být možné obnovit ze zálohy.

Zálohování a obnova na iTunes

Automaticky byste měli vytvořit zálohu dat vašeho mobilu, včetně SMS zpráv, pokaždé když mobil propojíte s počítačem nebo Macem, takže se můžete pokusit obnovit vymazané SMS zprávy skrze zálohu na iTunes.

Jestliže jste tedy automatickou synchronizaci nevypnuli, pak je toto pravděpodobně ten nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak vaše SMS obnovit. Použijte k tomu následující metodu:

1. Připojte váš iPhone k počítači/Macu, se kterým ho normálně propojujete. iTunes by se měl otevřít automaticky (pokud ne, otevřete ho manuálně).

2. Měli byste vidět váš iPhone. Zvolte ho a klikněte na "obnovit zálohu" (restore backup).

Všechna dříve zálohovaná data nyní přepíšou data na vašem iPhonu. Může to pár minut zabrat a vše, co jste si uložili po zálohování, zmizí. Pokud jste tedy nevytvořili novou zálohu po smazání daných SMS zpráv, měly by nyní být zpět na vašem iPhonu.

Záloha a obnovení na iCloud

Pokud iTunes nefungoval, vždycky je tu iCloud, i když snažit se obnovit konkrétně SMS zprávy na něm může být ošidné.

Ačkoliv Apple před několika lety představil zprávy na iCloudu, měli byste si uvědomit, že jejich používání má háček. Když smažete vaše zprávy z jednoho přístroje synchronizovaného s iCloudem, tytéž zprávy budou smazány i z dalších přístrojů, na nichž používáte stejné Apple ID. Ba co víc, zprávy nejsou součástí zálohy na iCloudu.

Pokud opravdu potřebujete obnovit vaše zprávy skrze zálohu na iCloudu, musíte váš iPhone resetovat na tovární nastavení a potom ho obnovit ze zálohy na iCloudu, která byla vytvořena předtím, než jste SMS zprávy smazali.

Toto je drastický krok, tak se napřed ujistěte, že taková záloha existuje. Zkontrolujte Settings > [Vaše jméno] > iCloud > Manage Storage > Backups. Hodí se vědět, že datum a čas poslední úspěšné zálohy na iCloudu je vždy zobrazen hned po kolonkou "zálohovat nyní" (Back Up Now).

Abyste svůj iPhone resetovali na tovární nastavení, musíte postupovat následovně:

1. Otevřete nastavení.

2. Sjeďte dolů k obecnému menu a klikněte na něj.

3. Sjeďte úplně dolů a klikněte na možnost Reset. V této fázi máte na výběr z více možností, od prostého resetování nastavení iPhonu po resetování jeho slovníku nebo podoby displeje. Možnost, kterou hledáte, se nazývá "vymazat veškerý obsah a nastavení" (Erase All Content and Settings). Zvolte ji.

4. iPhone vás vyzve, abyste zadali heslo, pokud nějaké máte.

5. iOS vás bude naposledy varovat. Reset stále můžete zrušit nebo kliknout na Erase a pokračovat.

Může trvat několik minut vše vymazat, to záleží na tom, kolik dat v iPhonu máte. Ale na konci tohoto procesu by se váš iPhone měl restartovat stejně jako nový.

Až se restartuje, klikněte na obnovit skrze zálohu na iCloudu, která obsahuje vaše vymazané SMS zprávy.

Zdroj článku je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 07.10, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Všeobecné a nadplatformní záležitosti
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Všeobecné a nadplatformní záležitosti

"Jak obnovit vymazané SMS zprávy" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Milling Indexable Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:08:13
People tend to fall ABS Turning Inserts for cnc insert these new products due to the classic and timeless looks they tungsten carbide inserts demonstrate. Its goods come with preeminent design and perfect TGF Turning Inserts details.The first-class carbide inserts simple design demonstrate the low-key cheap with carbide round rod connotation.


[ Odpovědět ]


Milling Indexable Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:54:53
Our company is carbide wear rods dedicated to providing the best tungsten long rods and tungsten rods from space newest https://cuttinginserts.bloggersdelight.dk designer products at a fraction of the cost.There http://all-best.ldblog.jp/ [all-best.ldblog.jp] are many https://carbideinsert.bloggersdelight.dk turning inserts price different types and carbide insert quotation sizes of the product, milling inserts factory by carbide round rod age, carbide rod manufactu

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund