Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jak vytvořit vyzváněcí tóny pro iPhone?

Sponzorované odkazy:


Proč se spokojit s již hotovými vyzváněcími tóny, když si můžete vytvořit svůj vlastní, který by odpovídal vašemu vkusu? Nebo si můžete vybrat již hotovou písničku z iTunes, který vytváří playlisty vašich oblíbených písní. S iTunes ovšem můžete i vytvářet zcela nové vyzváněcí tóny, a to následujícím způsobem.

Vytvoření vyzváněcího tónu skrze iTunes

Krok 1: Otevřete a aktualizujte iTunes

Nejdříve spusťte iTunes na Windowsu nebo MacOS a ujistěte se, že používáte nejnovější verzi, než budete pokračovat.

Krok 2: Vyberte si písničku

Jako další krok si vyberte písničku, kterou chcete použít jako nový vyzváněcí tón pro váš iPhone. Zapamatujte si, že vyzváněcí tóny iPhonu hrají ve třicetivteřinových nebo kratších smyčkách, tak si nevyberte něco, čeho budete potom litovat. Jakmile jste si vybrali vhodnou písničku, zapamatujte si nebo zapište začátek a konec třicetivteřinové části písně, kterou chcete použít jako svůj vyzváněcí tón.

Krok 3: Přidejte čas začátku a konce písně

Jednou z méně známých schopností iTunes je možnost ořezávat písně a videa, což vám umožňuje si vybrat, kdy budou začínat a kdy končit. Abyste vybrali část písně, zvolte píseň, kterou chcete, a vyberte Song Info z výsledného rozbalovacího seznamu.

Poté klikněte na tlačítko Options na vrcholu okna. Měla by zde být pole pro start a stop. Zadejte časy, které chcete. Pamatujte si, že vyzváněcí tóny mohou mít maximálně třicet vteřin, tak délku držte na třiceti vteřinách nebo pod. Jakmile máte vybráno, klikněte na OK v dolní části.

Krok 4: Vytvořte AAC verzi

AAC je audio formát, který Apple preferuje pro používání na svých přístrojích. Ve zkratce, AAC dosahuje stejné kvality zvuku jako MP3, ale zabírá méně místa. Novější verze iTunes vám poskytují možnost vytvořit AAC soubor z jakékoliv písně, kterou si vyberete, což přijde vhod, když chcete ušetřit prostor a vytvořit vyzváněcí tón. Jakmile máte tedy vybraný začátek a konec písně, běžte do File > Convert > Convert to AAC Version. Protože jste pozměnili čas začátku a konce písně, během vytváření AAC verze vznikne kopie vámi vybrané sekce písně. Tato kopie se pak následně objeví ve vaší iTunes knihovně, přímo pod původní písní.

Krok 5: Zkopírujte nový soubor a vymažte ten starý

Jakmile jste ho vytvořili, klikněte na AAC verzi vaší písně a přetáhněte ji na plochu počítače nebo místo, kam ji chcete uložit. To soubor zkopíruje na dané místo.

V tuto chvíli již pravděpodobně nepotřebujete zkrácenou verzi písně. Můžete ji tedy rovnou vymazat, aby nezabírala zbytečný prostor. Klikněte na AAC soubor v iTunes a zvolte možnost “Delete from Library” (vymazat z knihovny). Poté klikněte na tlačítko “Delete File” (vymazat soubor).

Krok 6: Změňte koncovku souboru

AAC soubory obvykle používají koncovku .m4a. Pro vyzváněcí tóny nicméně iTunes používá koncovku .m4r. Proto je potřeba koncovku písně změnit z .m4a na .m4r, abyste ji mohli použít jako vyzváněcí tón.

Zatímco měníte koncovku, ujistěte se, že jste jako název nepoužili podtržítko nebo jakýkoliv jiný symbol, protože to souboru zabrání ve fungování.

Krok 7: Přidejte soubor na váš iPhone

Abyste přidali .m4r vyzváněcí tón na váš iPhone, připojte iPhone k počítači pomocí USB kabelu. Potom zvolte ikonku iPhonu v levém horním rohu. Běžte do sekce Summary a sjeďte dolů k Options. Zaškrtněte kolonku vedle Manually manage music and videos a klikněte na Apply. Nyní přetáhněte .m4r soubor do kolonky Tones náležící do složky On My Device, což automaticky zesynchronizuje váš vyzváněcí tón s vaším iPhonem.

Krok 8: Nastavte vyzváněcí tón

Běžte do Settings > Sounds & Haptics > Ringtone. Zvolte daný vyzváněcí tón ze seznamu výsledků.

Jak vytvořit vyzváněcí tón pomocí GarageBand

Možná preferujete vytvořit si vlastní vyzváněcí tón skrze Apple aplikaci GarageBand. Většina lidí GarageBand používá k mixáži hudby nebo podcastů, ale vy ji rovněž můžete použít k vytvoření vyzváněcích tónů.

Abyste vytvořili vyzváněcí tón z již existující písně, otevřete GarageBand a zvolte Empty Project. Následně klikněte na tlačítko mikrofonu pod sekcí Audio a klikněte na Create. Klikněte pravým tlačítkem na audio sekci displeje a zvolte možnost Add audio file. Poté najděte audio soubor, který chcete otevřít, a klikněte na Open. Váš vyzváněcí tón bude trvat třicet vteřin nebo méně, takže pravděpodobně budete muset soubor oříznout na specifickou sekci. Až s tím budete hotovi, klikněte na Share a píseň následně můžete exportovat na iTunes nebo jako GarageBand pro iOS soubor a následně ji nastavit jako vyzváněcí tón.

Rovněž můžete vytvořit svou vlastní píseň ze smyček dostupných na GarageBand. Znovu vytvořte Empty Project, poté klikněte na tlačítko mikrofonu a na Create. Klikněte na ikonu smyčky v pravém horním rohu. Nyní můžete procházet dostupné smyčky a upravovat je, jakkoliv chcete. Můžete přehrávat stejnou smyčku pořádat dokola nebo k ní přidat jiné smyčky, abyste vytvořili složitější písně. Jakmile to dokončíte, klikněte na Share a potom na Song to iTunes. Budete exportovat píseň jako M4A soubor a koncovku můžete změnit na M4R a zkopírovat ji na váš iPhone.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 17.10, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: iPhone
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"Jak vytvořit vyzváněcí tóny pro iPhone?" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.


Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.38 sekund