Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Dočkáme se na jaře 2020 levného iPhonu?

Jen nedávno byly představeny nové modely iPhonů a už se spekuluje, zda nemá Apple v rukávu schovaný ještě nějaký další telefon. IPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max sice sklidily řadu posměšků na svůj vzhled (především, co se týká tří čoček na zadní straně Pro telefonů), ale zatím je o ně větší zájem, než analytici předpokládali. Ale i tak jsou fanoušci trochu zklamaní, protože očekávali, že Apple představí ještě jeden cenově dostupný telefon. Nejlevnější iPhony 11 je možné koupit přibližně od 21 000 Kč, Pro verzi pak přibližně od 30 000 Kč.

Cena levného iPhonu by mohla být kolem 9 000 Kč

Podle analytiků si ale na své brzy přijdou i ti, pro které jsou nové modely stále drahé. Podle uznávaného analytika Ming-Chi Kuoa ze společnosti TF Securities Apple v brzké době představí levnější telefon v podobě iPhonu SE 2. Myslí si, že tento přístroj spatří světlo světa v prvním kvartálu roku 2020 a bude stát 399 dolarů (přibližně 9 320 Kč), což už může být pro řadu lidí, kteří mají momentálně Android nebo starší modely iPhonů, velmi lákavá cena.

Kuo však není jediným analytikem, který předpovídá příchod cenově dostupného iPhonu. Už v dubnu tohoto roku analytik Blayne Curtis z Barclays předpokládal, že nový iPhone s menší obrazovkou by se mohl objevit v roce 2020.

Mezi nejnovější řadou iPhonů 11 chybí levnější model a také model s menší obrazovkou. IPhone SE 2 by měl být levný i malý. Zdroj: Unspalsh.com

SE 2 by měl vypadat jako iPhone 8

Pokud se jejich předpoklady stanou skutečností IPhone SE 2 by měl být už třetím pokusem Applu o cenově dostupný telefon. V roce 2013 se objevil iPhone 5C a následně v roce 2016 iPhone SE, který stál 399 dolarů. SE 2 by měl vypadat jako iPhone 8, ale s vylepšenými „vnitřnostmi”. Pokud tedy máte někde schované kryty na iPhone 8, ještě se vám možná budou moci hodit.

Jak ale upozorňuje magazín MacWorld, nový iPhone SE 2 by měl být kromě své ceny přitažlivý také pro ty, pro které jsou novější modely iPhonů příliš velké. Nejmenším iPhonem je v současné době právě iPhone 8 se 4,7palcovým displejem.

Nový iPhone SE 2 by měl podle analytiků vypadat stejně jako iPhone 8, ale s vylepšeným vnitřkem. Zdroj: Unspash.com
Publikováno: 23.10, 2019  Autor: Josef Tkáč   Téma: iPhone
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"Dočkáme se na jaře 2020 levného iPhonu?" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.37 sekund