Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6539
Komentářů: 1884

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Pokud si nedáte pozor, váš smartphone vás může zabít

Sponzorované odkazy:


To, že dochází k vzestupu dopravních nehod, možná lidi tolik nepřekvapí, ale velmi udivující je, že mnoho chodců bylo zabito kvůli jejich rozptýlenému chování. Příčina? Závislost na smartphonech.

Nejenže rozptýlení během řízení způsobené smartphonem vede k nehodám, ale chodci se stávají oběťmi v rekordním množství případů kvůli tomu, že je smartphone rozptyluje za chůze. Užívání smartphonů během cesty úmrtnost chodců zvedlo na úroveň, jakou svět neviděl od roku 1990.

Podle zprávy z minulého roku bylo v dopravních nehodách zabito 6227 lidí. Znepokojivou součástí této statistiky je fakt, že šestnáct procent chodců bylo zabito kvůli rozptýlení způsobenému jejich vlastním mobilním telefonem. “Příliš mnoho chodců je zabito, toto musí být priorita,” upozornil Jonathan Adkins, výkonný ředitel neziskové organizace Governors Highway Safety Association.

Počet obětí začal růst v roce 2009, přesně v době, kdy se iOS a Android začaly výrazněji prosazovat. Některé státy již začaly používat bezpečnostní opatření, například vylepšená světla na přechodu pro chodce. Žádné sebelepší opatření však tento problém nevyřeší tak dobře jako to, kdyby se lidé začali dívat okolo sebe, když překračují silnice.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 31.10, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Pokud si nedáte pozor, váš smartphone vás může zabít" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Pokud si nedáte pozor, váš smartphone vás může zabít (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.07. 2020 - 15:13:54
Thank you for the great article I did enjoyed reading it, I will be sure to bookmark your blog and definitely will come back from again. I want to encourage that you continue your great job. prize bond list


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.32 sekund