Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jak kdekoliv dostat Wi-Fi zdarma

Sponzorované odkazy:


Wi-Fi lze v dnešní době najít prakticky kdekoliv, a nejlepší Wi-Fi je Wi-Fi zdarma (ale bezpečná). Pokud tedy chcete zůstat stále připojeni, ať už jste kdekoliv, vyzkoušejte následující tipy.

Použijte svůj skener

Váš Android smartphone vám sám poví, jestli je Wi-Fi zabezpečená nebo ne. Běžte do Nastavení > Wi-Fi a hledejte připojení, která jsou označená jako „otevřená“ či „nezabezpečená“ a připojte se. Pokud žádné nenajdete, připojení k zabezpečené síti vyžaduje pouze jediné heslo. Jestliže jste ve veřejném prostoru, jako je například kavárna, podívejte se, jestli někde heslo na Wi-Fi nemají vyvěšené. Či se zeptejte souseda, jestli na chvíli můžete použít v případě nouze jeho síť. Důležité je nezapomínat používat skener a mít oči otevřené.

Použijte funkci Facebooku „Najít WiFi“

Stáhněte si do mobilu Facebook, pokud ho nemáte, klikněte na výložku Více a otevřete funkci „Najít WiFi“ (Find WiFi) na vašem iPhonu či Android smartphonu. Tato funkce vám pomůže najít okolní zdroje veřejné, zdarma dostupné Wi-Fi. Vyberte si ze seznamu podniků ve vaší oblasti a uvidíte jejich otevírací hodiny společně s názvy sítí. Ne všechny podniky souhlasily, že v seznamu budou jejich sítě, ale i tak vám tato funkce může přijít vhod.

Běžte do knihovny

Knihovny nejsou dobré jenom na čtení. Pokud žijete poblíž knihovny nebo třeba chodíte na oběd blízko ní, můžete tam vždycky zajít a připojit se na Wi-Fi. Někdy budete potřebovat zjistit heslo, ale jindy ho rovněž můžete nalézt vyvěšené na stěně pro použití všech návštěvníků.

Zkontrolujte své kabelové předplatné

Některé velké kabelové sítě rovněž poskytují přístup na Wi-Fi jako bonus v jejich nabídkách předplatného. Podívejte se proto na detaily smlouvy nebo zavolejte zákaznickou službu, abyste zjistili, jestli máte tuto výhodu zahrnutou ve svém předplatném. Tohle není technicky vzato zdarma, ale pokud jste si již předplatné pořídili, proč nevyužít jeho možností do posledního detailu?

Použijte Wi-Fi databázovou aplikaci

Instabridge

Instabridge je aplikace, kde jsou Wi-Fi připojení a hesla sestavena do sítě čítající miliony. Nejlepší na tom je, že rovněž zahrnuje zabezpečená připojení, takže stačí, aby připojení zpřístupnila jediná osoba, a kdokoliv s touto aplikací ho může využít.

WeFi

WeFi je aplikace, která vás automaticky připojí na jakoukoliv dostupnou Wi-Fi ve vaší oblasti díky pomoci uživatelů, kteří aplikaci již využívají. To se vám může hodit zejména během cesty do zahraničí.

Dejte si ale pozor na bezpečnost

Předtím než ale najdete Wi-Fi síť a připojíte se, měli byste uvážit pár věcí. Jen málokdo vám dobrovolně dá něco zdarma a Wi-Fi připojení mohou sloužit jako prostor pro hackery a zloděje. Nikdy zcela nevíte, jak dobré zabezpečení má síť, k níž se může kdokoliv připojit zdarma. Existují rovněž falešné sítě, na které když se připojíte, tak tvůrce sítě může zavirovat váš hardware nebo dokonce převzít kontrolu nad mobilem a ukrást vám osobní citlivé informace. Pokud si tak někdy nejste jistí, jestli je síť v kavárně nebo v baru solidní, požádejte člena personálu o potvrzení, že danou síť opravdu provozuje podnik, v němž jste, než se připojíte.

Zdroj článku je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.11, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Všeobecné a nadplatformní záležitosti
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Všeobecné a nadplatformní záležitosti

"Jak kdekoliv dostat Wi-Fi zdarma" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

CNC Milling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:06:55
Those days of purchasing costly carbide insert shims genuine carbide pramet insert inserts have faded within Shoulder Milling Inserts the wind and that is why our high-end products best carbide inserts become more cnc insert popular.You will notice that we aim in turning tool insert the direction of offering perfect client satisfaction, examining all of marvelous best .


[ Odpovědět ]


Tpmx Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:52:41
Estool is turning inserts https://cuttinginserts.bloggersdelight.dk an innovative tungsten carbide inserts https://cuttinginserts.edublogs.org manufacturer devoted to threading insert http://say-good.blog.jp/ [say-good.blog.jp] providing http://wide-world.publog.jp/ [wide-world.publog.jp] http://wellwell.blog.jp/ [wellwell.blog.jp] effective and tungsten rod holder efficient cutting VBMT Insert Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund