Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nefunkční Wi-Fi na smartphonu: Jak to vyřešit?

Sponzorované odkazy:


K čemu je úžasný smartphone překypující možnostmi, když se nemůžete připojit na internet? Dokonce i ty nejlepší Android smartphony trpí občasnými problémy s Wi-Fi připojením. Pokud taková situace postihne i vás, podívejte se, co dělat, když Wi-Fi na vašem smartphonu nefunguje.

Letový režim a restart systému

Nikdy nepřehlížejte to nejjednodušší řešení. Někdy opravdu stačí použít starou dobrou metodu „vypni to a znovu to zapni“. Nejdříve byste měli deaktivovat a poté znovu aktivovat připojení. Pokud tuto možnost nenabízí zkratka na displeji, běžte do nastavení a udělejte to tam.

Totéž udělejte se svým domácím routerem: vypněte ho a po aspoň dvou minutách ho znovu zapněte. Další prosté řešení je na pár vteřin zapnout letový režim, poté ho vypnout a znovu zkontrolovat připojení.

Pokud vaše Wi-Fi připojení i nadále způsobuje potíže, zkuste restartovat přístroj. Jestliže tento problém nastal po aktualizaci na nejnovější verzi Androidu, zkuste restartovat váš smartphone v bezpečném režimu. Nyní byste se měli být schopní k Wi-Fi síti připojit bez jakýchkoliv problémů, ale pokud to stále nejde, čtěte dál.

Wi-Fi se odpojí sama od sebe

Nejočividnější řešení tohoto problému je, že jste nepovolili funkci Nechat Wi-Fi zapnutou během spánku. Toto nastavení automaticky odpojí váš smartphone od Wi-Fi sítě, aby šetřilo baterii.

Abyste nastavení změnili, následujte tyto kroky:

1. Běžte do nastavení.

2. Zvolte Wi-Fi a klikněte na tři tečky v dolní části displeje.

3. Klikněte na Nechat Wi-Fi zapnutou během spánku (Keep Wi-Fi on during sleep).

4. Zvolte možnost Ano / Vždycky, abyste mohli používat bezdrátové připojení.

Jak zpřístupnit skryté sítě

Někdy vám přístup k síti může zkomplikovat to, že daná síť je skrytá kvůli bezpečnostním důvodům. Pokud se to stane, můžete se pokusit danou síť přidat manuálně. Běžte do Nastavení > Wi-Fi > Přidat síť. Zadejte SSID a správné heslo a můžete se připojit.

Velmi pomalá Wi-Fi

Někdy se stane, že se sice zvládnete připojit, ale rychlost je tak nízká, že ani nemůžete procházet internet. Pokud jste připojeni k veřejné Wi-Fi síti, problémem může být prostě přetížení sítě: příliš mnoho uživatelů je připojených najednou.

Pokud jste si jistí, že váš router funguje hladce, signál je dost silný a není tu žádné rušení, zkontrolujte rychlost své sítě tak, že na svůj smartphone nainstalujete Speedtest. Jde o spolehlivou a přesnou aplikaci, která vám v rámci vteřin ukáže skutečné stahovací a nahrávací rychlosti a pomůže vám identifikovat jádro problému.

Upravte nastavení sítě

Je možné manuálně znovu nastavit nastavení sítě skrze sekci záloha a obnovení (backup a restore) v sekci nastavení smartphonu. Otevřete nastavení a najděte systém, klikněte na sekci záloha a obnovení, následně zvolte obnovení nastavení sítě a v seznamu si povšimnete Wi-Fi vedle mobilních dat a Bluetooth. Budete muset potvrdit vaše heslo nebo otisk prstu, aby došlo k obnovení. Dejte si však pozor: tímto krokem vymažete všechna nastavení připojení a budete muset začít od nuly, ale zároveň by mohlo jít o řešení vašeho problému s Wi-Fi.

Zdroj článku je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.11, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Všeobecné a nadplatformní záležitosti
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Všeobecné a nadplatformní záležitosti

"Nefunkční Wi-Fi na smartphonu: Jak to vyřešit?" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

turning inserts price (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:06:48
You can be wearing an artsy looking products for a small fraction of the original price. Order one through this central and intermediate inserts site, and you can rest assured that the fak carbide inserts you will be getting is TNMG insert of remarkable carbide rod canada quality - just like the seco carbide inserts real thing.If you Carbide Milling Inserts are tired of seeking for a reliable designer best, we believe you will be satisfied with our product best carbide inserts.


[ Odpovědět ]


Lnmx Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:52:31
Professional know-how technicians, CCMT Insert advanced deep hole drilling inserts manufacturing tungsten carbide inserts tungsten carbide inserts technology, carbide insert quotation threading insert strict parting tool inserts tungsten carbide stock testing standard http://good-deed.blog.jp/ [good-deed.blog.jp] to carbide insert tungsten carbide tubes ensure cast iron inserts Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund