Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jak přenést data do iPhonu skrze MobileTrans

Sponzorované odkazy:


Pokud jste si již v minulosti pořídili zbrusu nový iPhone, jistě víte, jak je to otravné, když nemáte ponětí, jak přesunout všechny vaše složky a fotografie ze starého iPhonu do toho nového. Naštěstí existuje více způsobů, jak data přenést. Jedním z těch nejjednodušších je použít aplikaci MobileTrans. V případě, že nevíte, jak na ni, podívejte se společně s námi na detailní postup přenosu souborů na nový iPhone.

1. Stáhněte si aplikaci MobileTrans do vašeho počítače nebo laptopu

Jedním z kladů MobileTrans je to, že se nespoléhá na hardware nebo software vašeho iPhonu. Místo toho jde o aplikaci, kterou můžete spravovat v počítači, díky čemuž je snazší kontrolovat, jaké soubory přesunujete.

Aplikaci si můžete stáhnout pro Windows počítače nebo MacOS na stránce MobileTransfer. Poté ji otevřete, abyste zahájili přenos. Jde nicméně o prémiovou službu – k použití vlastností aplikace musíte zaplatit každoroční poplatek, u něhož si budete moct vybrat, jestli chcete zaplatit za přenos z iPhonu do iPhonu, přenos dat z aplikace WhatsApp nebo obojí v jediném balíčku.

2. Připojte oba vašeho iPhony k počítači skrze USB

Dalším krokem je použít USB kabely a připojit oba iPhony, nový i starý, k vašemu počítači. S aplikací MobileTrans otevřenou a v chodu dojde k automatickému připojení vašich iPhonů a k jejich zobrazení na monitoru.

Díky tomu můžete následně učinit jak přenos z iPhonu na iPhone, tak i přenos z Androidu na iPhone, nebo obráceně – takže jestli se hodláte přesunout na iOS nebo na Android, nepřijdete v průběhu tohoto procesu o žádné důležité soubory. Dokonce i v případě, že používáte starý Windows mobil, budete stále moct přenést fotografie, videa a hudbu z něj, a to bez jakýchkoliv potíží.

3. Rozhodněte se, jaký obsah chcete přenést, a v jakém směru

V této části přenosu uvidíte v aplikaci oba dva iPhony vedle sebe. Vprostřed uvidíte seznam typů souborů, které můžete mezi nimi přenášet. Můžete upravit, ze kterého iPhonu přenášíte soubory na který, pokud nejsou uspořádané ve správném směru.

Zde si můžete vybrat soubory, které chce přenést, čímž zajistíte, že nebudete na novém iPhonu mít nechtěné zvukové soubory a hudbu, o níž jste si ani předtím neuvědomili, že jste ji v iPhonu měli. Pokud například chcete přenést jenom vaše fotografie a videa, můžete jednoduše zvolit pouze tento typ souborů k přenosu. Podle toho, z jakého iPhonu přenášíte na jaký, budete pravděpodobně mít rozdílné možnosti toho, co přesně můžete přenést.

Předtím než učiníte další krok přenosu, měli byste vědět, že pokud zaškrtnete kolonku „Clear data before copy“, program vymaže původní soubory cílového iPhonu, jak se do něj budou ukládat nové soubory. Díky tomu nebudete mít váš nový iPhone příliš zahlcený nejrůznějšími aplikacemi a dalšími typy souborů.

4. Zahajte přenos

Jakmile jste se rozhodli, jaký typ souborů chcete přenést, nastává ta nejsnazší část celého procesu – klikněte na „Start“ a přenos začne. Pravděpodobně potrvá několik minut, nebo klidně o trochu více, podle toho, jestli přenášíte jen pár souborů nebo všechny fotografie a videa ze starého iPhonu.

Jakmile je přenos hotový, můžete nový iPhone odpojit, a znovu zkontrolovat, že všechny soubory, které jste chtěli přenést, jsou na svém místě.

Samozřejmě se vždy můžete rozhodnout použít manuální řešení k záloze vašich dat, ať už jde o zálohu v Apple iCloud, na Google Drive nebo někde jinde, ale schopnost dokončit přenos souborů jediným kliknutím na vašem počítači je velkou výhodou aplikace MobileTrans.

Zdroj článku je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.12, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: iPhone
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"Jak přenést data do iPhonu skrze MobileTrans" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund