Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Google: Co chystá v roce 2020?

Sponzorované odkazy:


Společnost Google je jednou z nejvlivnějších společností světa, takže nikoho nejspíš příliš nepřekvapí, že i na rok 2020 chystá řadu novinek. Jaké to jsou?

Google Pixel smartphony

Google vyrábí své smartphony pouhé čtyři roky. Slavil úspěch zejména díky jejich snímačům, na které se pravděpodobně zaměří i smartphone Pixel 5: veřejnosti by měl nabídnout lepší schopnosti snímačů a vylepšenou výkonnost za nízkého osvětlení. Ale mnoho lidí zastává postoj, že soupeři společnosti Google smartphony Pixel překonávají v oblasti životnosti baterie.

Android

Již víme, že dostaneme Android 11, který s sebou přinese vylepšenou AI a kvalitnější Google Assistant. Ale co dalšího nabídne? Je těžké předpovědět, co by mohl Google k Androidu přidat, ale hovořilo se o plánovaném temném režimu stejně jako o vylepšené schopnosti sdílení, díky níž by Google mohl konkurovat AirDrop od Apple a umožnit snadněji přesunovat vaše soubory v systému Android.

Google Stadia

Velká hráčská služba Stadia od Google začala fungovat v roce 2019, ale existuje tak krátce, že rok 2020 by mohl poskytnout příležitost urychlit růst služby, neboť se Google pokouší ji učinit přístupnou co největšímu množství lidí. Můžeme tak očekávat například pobídky k využívání služby, integraci s jinými platformami a mnoho dalších her, protože služba bude soupeřit o pozornosti veřejnosti s novým Xboxem a PlayStation 5.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 02.01, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Google: Co chystá v roce 2020?" | Přihlásit/Registrovat | 7 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Google: Co chystá v roce 2020? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.01. 2020 - 03:46:04
Colorado Rockies Wallpaper Jacket Printing Merch


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 28.05. 2022 - 23:17:11
Have you guys tried working with Caldwells? I would really like to try to work with them since a lot of my colleagues have been recommending it to me because of their high quality products. https://caldwells.com/interior-doors/bi-fold-doors this link to see their site.


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 08.06. 2022 - 22:51:14
Hiring assistance for paper writing is a great option when you need professional support. Working with an established essay editing service gives you advantages you and your paper benefit from. Getting the right service for your next paper is important. You can find the best provider even if this is your first time using the& https://www.karakas-design.com/


[ Odpovědět ]

Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:05:23
products Carbide Milling Inserts are only best carbide inserts Carbide grooving inserts - yet they look so amazingly beautiful, just like the originals parting tool inserts from appearance to function.The product insert dnmg are more popular for their elegant high feed milling insert and exquisite designs. They easily hold forever-chic appeal.


[ Odpovědět ]


Mill Turn Centers (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:50:09
Moreover, TOGT Inserts Estool cutting inserts http://various-styles.blog.jp/ [various-styles.blog.jp] have http://various-styles.doorblog.jp/ [various-styles.doorblog.jp] high http://wideworld.blog.jp/ [wideworld.blog.jp] brittleness. http://newbie.livedoor.biz/ [newbie.livedoor.biz] tungsten carbide tubes carbide drilling inserts http://good-time.blog.jp/ [good-time.b

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Google: Co chystá v roce 2020? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 08.02. 2024 - 06:38:24
Hi just want say that this article is very nice and very informative article.I will make sure to be reading your blog more.

online bingo philippines


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund