Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Příští Galaxy Fold by mohl mít super rychlé nabíjení

Sponzorované odkazy:


Nadcházející skládací smartphone od Samsungu bude mít „super rychlé“ nabíjení, aspoň soudě podle kódu, který se nachází v nejnovější verzi One UI, rozhraní pro Android od Samsungu.

Konkrétně jde o kódový řetězec říkající „bloom_front_charging_effect_superfast“, který pak odkazuje k animační složce pro příští Galaxy Fold smartphone.

Tato konkrétní animace bude zobrazena na malém vnějším LED displeji. Pro Samsung pak „super rychlé nabíjení“ znamená 25W nebo 45W při zapojení smartphonu do zásuvky. V současnosti je tato rychlost nabíjení dostupná na smartphonu Galaxy S10 5G a oboje na Note 10 a Note 10+.

Power Delivery je pak univerzálním standardem rychlého nabíjení, který podporuje celá řada rozdílných produktů, včetně laptopů, smartphonů a tabletů.

Zatímco tato technologie je univerzální, síla nabíjení, kterou konkrétní produkt může přijmout, se liší. Obvykle v závislosti na velikosti daného produktu a jeho vnitřní baterie.

Příští Galaxy Fold smartphone pak takřka určitě bude mít dvě ve stejnou dobu běžící vnitřní baterie, které od sebe oddělí skládací mechanismus.

To znamená, že kapacita baterie by mohla být vyšší a využívat větší rychlosti nabíjení. Dosavadní zvěsti však naznačují, že aspoň jedna z obou baterií by mohla být relativně malá.

Očekává se pak, že Samsung představí svůj nový Galaxy Fold smartphone společně s Galaxy S11/S20 na veřejné akci konající se v únoru, takže zbývá jen krátký čas, než zjistíme, co je pravdy na stávajících zprávách o tomto smartphonu.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 07.01, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Příští Galaxy Fold by mohl mít super rychlé nabíjení" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.


Re: Příští Galaxy Fold by mohl mít super rychlé nabíjení (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 28.05. 2022 - 23:25:52
I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the post https://www.posterprintcenter.com/magnets.html


[ Odpovědět ]

CNC turning insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:05:17
People tend to fall carbide inserts for these new products due to the classic and timeless dijet inserts looks they demonstrate. Its goods come with preeminent design and perfect cast iron inserts details.The first-class carbide groove insert lathe inserts simple Carbide Grooving Inserts design demonstrate the low-key cheap with connotation.


[ Odpovědět ]


Insert Carbide (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:49:58
Estool machining inserts will grooving inserts manufacturers showcase your brand images and will http://various-styles.doorblog.jp/ [various-styles.doorblog.jp] increase your http://wideworld.blog.jp/ [wideworld.blog.jp] market. We created http://standard.ldblog.jp/ [standard.ldblog.jp] these products https://millinginserts.mystrikingly.com with https://latheinserts.edublogs.org the ability to withstand high temperatures during the machining process. We produce a variety of sizes and parting tool inserts geometries of c

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund