Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Garmin uvedla na trh nové chytré hodiny s tajným režimem

Sponzorované odkazy:


Společnost Garmin uvedla na trh čtvrtou generaci svých chytrých hodinek Tactrix Delta. Jsou vyrobeny na míru všem uživatelům, kteří se pohybují v terénu. Co vše tyto chytré hodinky umí?

Hodinky s vojenským standardem

Chytré hodinky Garmin Tactrix Delta zaujmou na první pohled svým displejem s úhlopříčkou 1,4 palců, safírovým sklem i rámečkem potaženým vrstvou z uhlíku. Jejich výjimečnost se však skrývá uvnitř. Jsou totiž vyrobeny pro uživatele, kteří se pohybují v terénu. Skutečnost, že splňují americký vojenský standard MIL-STD-810 napovídá o jejich výbavě.

Kromě podpory funkce Garmin Pay pro bezkontaktní platby, možnosti stáhnout si až 2000 skladeb a synchronizování playlistů z některých populárních hudebních streamovacích služeb, včetně Spotify, Deezer a Amazon Music nabídnou vybavení, nad kterým zajásá srdce každého, kdo se pohybuje v terénu.

K dispozici je režim Jumpmaster, který pomáhá parašutistům s navigací, dvoupolohové GPS, umožňující na jedné obrazovce zobrazit dvě sady souřadnicových systémů, noční vidění, projekce souřadnicových bodů, umožňující nastavení a uložení vzdálených goopozic pro pozdější použití. Samozřejmostí je schopnost sledovat aktivitu, odolnost vůči vodě a velká výdrž baterie. Hodinky vydrží na jedno nabití až 21 dní. Novinkou je funkce správce napájení, která předpovídá výdrž baterie na základě uživatelova nastavení hodinek.

Chytré hodinky s tajným režimem

Žhavou novinkou, na kterou láká společnost Garmin, je tajný režim. Je-li aktivní, neukládají se informace o uživateli, včetně polohy. Funkce rychlé smazání v případě krádeže smaže veškerá data z paměti. Garmin Tactrix Delta však nejsou jediné chytré hodinky, pyšnící se tímto užitečným vybavením. Tyto funkce se již objevily v hodinkách Instinct Tactical Edition a Marq Commander.

Zdroj:smartmania.cz dotekomanie.cz svetandroida.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.01, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Garmin uvedla na trh nové chytré hodiny s tajným režimem" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 29.05. 2022 - 22:23:00
I cant believe that this printing company is offering printing services at a very affordable price. In addition to that, they also offer wholesale discounts for their customers without sacrificing the quality of their outputs. https://www.digitekprinting.com/adhesive-vinyls the link to see what Im talking about.


[ Odpovědět ]

Central And Intermediate Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:04:55
products are only Surface Milling Inserts best carbide inserts - yet they look so ccgt insert amazingly beautiful, just like the carbide welding rods originals from appearance widia inserts to function.The product are more popular for VNMG insert their elegant and exquisite designs. They easily hold forever-chic appeal.


[ Odpovědět ]online bingo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 08.02. 2024 - 06:27:55
Highly recommended did this. Very interesting information. Thanks for sharing!
online bingo


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund