Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Huawei P40 Pro potěší především příznivce fotografování

Sponzorované odkazy:


Patříte mezi příznivce fotografování? Pokud ano, určitě vás potěší nový smartphone společnosti Huawei P40 Pro. Nad jeho fotografickou výbavou zajásá srdce každého nadšence fotografování.

V čem je Huaewei P40 Pro výjimečný?

Výjimečnost Huawei P40 Pro spočívá především v jeho fotografické výbavě. Na jeho zádech sedí hned čtyři fotoaparáty Leica, přičemž hlavní z nich má disponovat rozlišením krásných 52 Mpx. Nechybí ani teleobjektiv s 5x optickým zoomem a světelností f/3.4, ToF kamerka a makro snímač. Za schopností teleobjektivu zoomovat stojí periskopická konstrukce celého fotomodulu. Potěší také duální přední selfie kamera, která bude umístěna v oválném otvoru v levém horním rohu displeje.

Co dalšího nám může Huawei P40 Pro nabídnout?

Čeká nás zaoblený 6,5" OLED „Waterfall displej s QHD+ rozlišením a vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz, jehož poměr k přední straně činí úctyhodných 98 %. Uvnitř se bude skrývat Kirin 990 s podporou 5G. Můžeme se těšit na superrychlé 50W nabíjení i na vysoce nadprůměrnou kapacitu baterie, která činí 5 500 mAh.

Radost udělá také jedinečný design a nejnovější verze operačního systému Android, Android 10 s nadstavbou EMUI 10. Jelikož se Huawei již nebude spoléhat na Google, budou v Huawei P40 Pro chybět Google aplikace i Google služby.

Společnost Huawei představí tuto svou novinku koncem března 2020 v Paříži. Do té doby se ještě mohou vyplout na povrch další informace.

Zdroj:svetandroida.cz mobilenet.cz smartmania.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.01, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Huawei P40 Pro potěší především příznivce fotografování" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Huawei P40 Pro potěší především příznivce fotografování (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 26.02. 2022 - 05:16:59
This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value of providing a quality resource for free. https://www.posterprintcenter.com/


[ Odpovědět ]

tungsten carbide cutting tools (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:04:52
Through our convenient online shop you can order products. And when we say "best", then we mean a dapra inserts carbide Tungsten Carbide Insert inserts that is just Carbide turning inserts as good as the original!We are one of the biggest carbide inserts Probus Soafuia manufacturers and offerors in China. A lot of styles with superior quality at an affordable price are SOMT Milling Inserts in hot carbide tool inserts sale here.


[ Odpovědět ]


Insert Carbide (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:49:16
Our services come in great value and DNMG Insert http://newbie.livedoor.biz/ [newbie.livedoor.biz] tungsten long rods reliable. We make central and intermediate inserts sure that https://cuttinginserts.edublogs.org steel inserts our parting and grooving inserts http://allbest.blog.jp/ [allbest.blog.jp] tungsten guide rod glock products https://latheinserts.edublogs.org carbide wear strips provide satisfaction to all

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

online bingo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 08.02. 2024 - 06:26:24
Your work is very good and I appreciate you and hopping for some more informative posts. Thank you for sharing great information to us.
e-bingo


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund