Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

GPS sledování vozidla vám pomůže optimalizovat náklady na vozový park

Pokud máte ve své společnosti několik automobilů, ať už osobních, nebo nákladních, měli byste nad nimi získat dohled. Slouží k tomu právě GPS sledovací systém, jenž vám umožní sledovat spotřebu paliva, pohyb vozidla v reálném čase, ale také vám vygeneruje knihu jízd, příjezdy či odjezdy jednotlivých automobilů a podobně. V následujících řádcích vám prozradíme, jak sledování funguje a proč se vyplatí do něj investovat.

Bohužel, někteří pracovníci nejsou poctiví a vozidlo používají k osobním účelům, a tím pádem jezdí za peníze vaší společnosti. Pokud se právě tomuto chcete vyhnout, GPS sledování vozidla vám dokáže snížit náklady na spotřebu paliva. Přitom nezáleží na tom, jestli máte jedno či dvě vozidla, nebo rovnou celou flotilu.

Co všechno vám GPS sledování vozidla přinese?

Systém vám usnadní spoustu práce, například vám vygeneruje knihu jízd, ukáže aktuální polohu jednotlivých automobilů, jejich rychlost, teplotu či stav baterie. Stejně tak chráníte vozový park proti krádeži, protože zloděj ani netuší, že vozidlo má nějaký GPS sledovací systém. Pokud zvolíte pokročilé řešení, společnost vám do automobilů nainstaluje prvky pro vypnutí motoru na dálku.

I pro kamionovou dopravu je připraven systém, přičemž GPS lokátor kamionů zvýší efektivitu a eliminuje náklady. Získáte dohled nad spotřebou, na mapě si zobrazíte historii pohybu kamionů, systém vám navíc automaticky zpracovává data, která potom můžete používat k dalším procesům.

Jaký GPS lokátor zvolit?

Jestliže hledáte společnost, která vám do vozidel nainstaluje sledovací systém, nadchne vás nabídka odborníka Positrex))). V jeho portfoliu najdete jednotky s pevnou instalací, bateriové GPS jednotky, house control, smart wagon, solární produkty a další příslušenství.
Publikováno: 27.01, 2020  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"GPS sledování vozidla vám pomůže optimalizovat náklady na vozový park" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.17 sekund