Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Programátoři to dokázali  e-shop na dálniční známky je hotov za víkend!

Sponzorované odkazy:


E-shop na dálniční známky měl stát vyjít na více než čtyři sta milion korun. Na tuto cenu ocenil službu státem vybraný provozovatel. Dobrovolníci z řad programátorů naprogramovali v rámci výzvy ZNAMKAMARADA během jediného víkendu zdarma. Tím jasně ukázali, že cena e-shopu byla mnohonásobně předražená.

Programátoři přidali kromě zadání i další vychytávky

Tým dobrovolníků z řad programátorů tvrdě dřel pod vedením šéfa Actum Digital Tomáše Vondráčka celý víkend. Přestože se členové týmu nikdy předtím neviděli, dokázali téměř nemožné – během jediného víkendu nejen vypracovat zadání, nýbrž k němu přidat další vychytávky.

Web pomocí fotoaparátu pozná, zda SPZ má nebo nemá zaplacený poplatek za použití dálnice. Rovněž vyvinuli automatické callcentrum s robotem, který vyřeší běžné požadavky uživatelů. Vybudování callcentra bylo sice plánované, místo robotů v něm měli nonstop pracovat operátoři, což by se výrazně prodražilo. Programátoři Vytvořili také jazykové mutace. Zatím se sice kromě češtiny jedná o slovenštinu a polštinu, plánovány jsou však další jazyky včetně japonštiny.

E-shop na dálniční známky má velký ohlas

E-shop byl oficiálně představen v neděli 26. 1 2020 v 18:00, za tuto kratičkou dobu ho navštívilo více než sto tisíc lidí. O e-shop projevila zájem i vláda.

E-shop zatím funguje v beta provozu, cílem je vychytat chyby. To je důvod, proč si v něm zatím dálniční známku nekoupíte. Místo ní si za symbolickou cenu koupíte Fér známku a vyzkoušíte si, jak systém funguje. Tým programátorů sbírá připomínky od uživatelů, na jejichž základě provede opravy. Případné závady a připomínky lze nahlásit na e-mail support@actum.cz.

Kromě toho přispějete Nadačnímu fondu Kolečko, který pomáhá dětem po těžkých úrazech. Na konto tohoto fondu poputuje veškerý výdělek z prodeje Fér známek.

Vyzkoušet si, jak e-shop funguje a koupit si za symbolickou cenu Fér známku můžete zde

Zdroj:lupa.cz reflex.cz novinky.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 28.01, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Zaměstnání

"Programátoři to dokázali  e-shop na dálniční známky je hotov za víkend!" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.02. 2022 - 21:59:26
This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value of providing a quality resource for free. https://www.posterprintcenter.com/falcon-boards.html


[ Odpovědět ]

grooving inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:04:36
You can be wearing an artsy looking products for a small fraction of the original price. Order one through this site, and you tungsten carbide inserts can rest assured that the fak carbide inserts you will be getting is BDMT Milling Inserts of remarkable quality - RCMX Turning Inserts just like the real thing.If you are vbmt insert tired of seeking for a reliable designer best, we believe you will be satisfied Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]


Apmt Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:48:50
Welcome to our website! You can cast iron inserts have a tungsten derby weights good selection of many different brands central and intermediate inserts on our site, such as products. Even https://latheinserts.edublogs.org though they are cheap, they had made by the best materials and the best quality. You CNMG Cermet Inserts can have a strong sale-support here! It is carbide rod blanks free order threading insert worldwide! More buy more discounts! Just come http://newbie.livedoor.biz/ [newbie.livedoor.biz] and buy them!Every website Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

online bingo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 08.02. 2024 - 06:25:07
nice blog! its interesting. thank you for sharing.
online bingo philippines


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund