Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Pocket Informant 8.01 - Build 1133 - nová verze

Sponzorované odkazy:


Jeden z nejpopulárnějších balíků alternativních PIM aplikací se opět dočkal nové verze. Společnost WebIS se touto aplikací proslavila a není tedy divu, že dbá na neustálý vývoj. K dispozici je samozřejmě i možnost upgrade ze starších verzí.

Toto není recenze, ale pouze upozornění na příchod nové verze. Ačkoli se jedná "jen" o změnu cifry za desetinno tečkou v označení verze. Je seznam provedených úprav skutečně impozantní a sám o sobě vydá na několik stránek. Těm co mají předchozí verzi doporučujeme upgrade, ostatním stažení zkušební verze a podrobné otestování.

Mezi nové funkce patří vylepšené vytáčení z kontaktů, přidaná možnost resetu nastavení, změny v kontextovém menu, změny velikostí fontů v denním přehledu, přidání ikon kategorií, změny v zobrazení úkolů, přidané defaultní nastavení pro nové události, drobné změny v ovládání a mnoho dalšího. Odstraněny byly některé chyby předchozí verze.

Podrobnosti o nové verzi naleznete zde. Tady je historie, resp výčet uprav. Producent nabízí nejen upgrade ze starších verzí, ale také výhodný křížový upgrade z konkurenčních programů Papyrus, Agenda Fusion, Agenda One a eXtremeAgenda. Na uvedených stránkách naleznete informace i o této možnosti. Cena aplikace je 29.95 USD, a to jak pro Windows Mobile Smartphone tak pro Pocket PC.

Doporučujeme vyzkoušet hlavně těm, kteří nejsou zcela spokojeni se standardními PIM aplikacemi ve Windows Mobile, resp. s jejich možnostmi individuálního nastavení a se zobrazováním informací na displeji nebo upozorňováním na plánované události, schůzky, úkoly a tak podobně.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 12.02, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Pocket Informant 8.01 - Build 1133 - nová verze" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund