Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Aplikace Vine je zpět pod novou identitou

Sponzorované odkazy:


Je to již dlouhých sedm let, co se objevila aplikace Vine, která umožňovala natáčení krátkých šestivteřinových videí. Po určité době jí vytlačil Instagram a Snapchat. V současné době se je tato aplikace znovu spuštěná, její název je Byte.

Aplikace Vine s novou identitou

Aplikace Vine fungovala až do roku 2017. V současné době její zakladatel Dom Hofmann oznámil spuštění aplikace Byte, která stojí na základech původní aplikace. Aplikace startuje s heslem „Creativity first“. Jelikož bude sloužit ke sdílení pouhých šesti vteřin videa, její tvůrci musí tvořit více nahuštěný obsah než uživatelé TikToku, která je v současné době nejrychleji rostoucí sociální sítí na světě.

Nové jméno i nová tvář Vine

Aplikace Byte má své uživatelské profily, notifikace, news feed i stránku na objevování nového obsahu. Po aplikaci Vine zdědí některé kategorie na třídění příspěvků. Byte chce v brzké době nabízet populárním tvůrcům partnerství, čímž se liší od podobných konkurenčních platforem. Rovněž bude nabízet rozdělení výdělků z reklam.

Aplikace je dostupná přes Google i Apple. Jelikož Byte podporuje přihlášení přes Google a Apple, není nutné vyplňovat žádný registrační formulář.

Aplikaci Byte si lze stáhnout na App Store

Zdroj:czechcrunch.cz dotekomanie.cz applenovinky.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 29.01, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Apple

"Aplikace Vine je zpět pod novou identitou" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Aplikace Vine je zpět pod novou identitou (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 30.01. 2020 - 21:14:37
Found a lot of useful information, glad to join your community.
192.168.1.254


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 22.01. 2022 - 01:04:15
A very awesome blog post. We are really grateful for your blog post. You will find a lot of approaches after visiting your post. https://www.posterprintcenter.com/large-format-printing/delivery-installation.html


[ Odpovědět ]

Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:04:30
The utterly amazing color along with the classy cdbp cnc insert unique design of top-notch lathe cutting tools products just gives you an everlasting and unchanging stylishness.All of our cooperative team members dedicated WNMG insert to meet your requirement sekn insert for the high-end product cnma insert With Steel Band best carbide inserts.


[ Odpovědět ]


Milling Indexable Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:48:40
For bta drilling tool your http://good-time.blog.jp/ [good-time.blog.jp] special requirement, our technical http://various-styles.blog.jp/ [various-styles.blog.jp] department will help deep hole drilling inserts you all grooving inserts manufacturers tungsten rods price the buy tungsten carbide rods way. We carbide rod canada tungsten tig rods will develop your project, advice you if necessary to increase productivity, parting and grooving inserts and save Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

online bingo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 08.02. 2024 - 06:23:24
A very awesome blog post. We are really grateful for your blog post. You will find a lot of approaches after visiting your post.
online bingo


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund