Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Huawei se chce obejít bez Googlu

Sponzorované odkazy:


Dlouhotrvající spor mezi čínskou společností Huawei a USA vyústil v zařazení této společnosti na černou listinu. Tím přišla Huawei o Google a byla donucená pilně pracovat na vývoji svého operačního systému. Huawei se však už nechce vrátit ke službám Google.

Cesta bez Googlu není snadná

Zařazení Huawei Spojenými státy americkými na černou listinu donutilo tuto čínskou společnost postavit se na vlastní nohy. Chybějící podpora Google jí navíc připravila o nemálo zákazníků. To se však týká pouze zahraničí, v domovské Číně Huawei dominuje. Tento čínský gigant má sice svůj vlastní operační systém, stále však chybí množství aplikací Googlu, ke kterým Huawei nemá zatím alternativu. Aktivně sice rozšiřuje nabídku svých aplikací v rámci svého obchodu AppGalery, jedná se však o běh na dlouhou trať.

Proč Huawei nepočítá s Googlem?

Prvním důvodem je skutečnost, že Huawei je stále na černé listině. Avšak i v případě, že USA zruší zákaz a umožní ji vrátit se ke Googlu, společnost Huawei se už nevrátí. Má k tomu dobré důvody. Chce být nejen třetí silou na trhu s mobilním softwarem. Rovněž nepochybně investovala do svého operačního systému mnoho financí.

Hlavním důvodem je zbavit se závislosti na USA. Tento důvod je zcela pochopitelný. Čínský gigant Huawei dostal loni od USA tvrdou lekci a nelze se divit, že chce dělat vše pro to, aby si jí nikdy v budoucnu nebyl nucen zopakovat.

Cesta Hauwei k samostatnosti není snadná, společnosti se však daří touto cestou jít. Podařilo se jí replikovat již 24 základních API ze 60 a tím značně postoupit v budování vlastního obchodu AppGalery, který nahradí obchod Google Play.

Zdroj:mobilizujeme.cz svethuawei.eu svetandroida.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 31.01, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Huawei se chce obejít bez Googlu" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 01.03. 2022 - 20:24:28
Are any of you in need of affordable but lasting gator boards? I heard that this is one of the most popular durable substrates for poster mounting. I needed this for my business so my colleague recommended this printing center to help me with it and I could say it helped me a lot. The product was extremely durable and it is water resistant as well. Go check out their site through this https://www.digitekprinting.com/adhesive-vinyl.


[ Odpovědět ]

drilling inserts suppliers (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:04:24
The products offers unparalleled elegance appealing only the the most TNMG Turning Inserts demanding of clients, the ones that demand only the finest.All the Tungsten Steel Inserts original details, style and vr wesson inserts mechanisms have deep hole drilling inserts been exactly to in our product. But the most unbelievable thing is their price - The bests snmg insert from our site are manifold much cheaper.


[ Odpovědět ]


Lathes Mills (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:48:29
One-stop CNMG Inserts shopping. Due to the http://web5.blog.jp/ [web5.blog.jp] parting and grooving inserts diversity of https://estool.edublogs.org metal tungsten rods price processing, we can http://salegoods.blog.jp/ [salegoods.blog.jp] offer expert advice https://millinginserts.mystrikingly.com on specific design criteria,products customization are offered, milling inserts without shape and http://widewo

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund