Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Na kterých smartphonech funguje Google Stadia?

Sponzorované odkazy:


Streamovací služba Stadia od Google by měla být na většině smartphonů dostupná od 20. února tohoto roku. Předtím mohli herní službu otestovat pouze uživatelé Pixel smartphonů nebo Chromecast. Nyní je však již dostupný seznam všech smartphonů, na nichž by Google Stadia měla fungovat.

Google seznam kompatibilních smartphonů pro svou herní streamovací službu Stadia uveřejnil nedávno. Nepřekvapivě se k Pixel smartphonům připojily mnohé další modely od výrobce Samsungu, ROG Phone od společnosti Asus a Razer smartphony. Současný list smartphonů kompatibilních s Google Stadia je následující:

Samsung smartphony, na nichž je dostupná služba Google Stadia: Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S8 Active, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy Note 10+, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20+, a Samsung Galaxy S20 Ultra.

Razer smartphony, na nichž je dostupná služba Google Stadia: Razer Phone, a Razer Phone 2.

Asus ROG Phone, na nichž je dostupná služba Google Stadia: ASUS ROG Phone, a ASUS ROG Phone II.

Google Pixel smartphony, na nichž je dostupná služba Google Stadia: Google Pixel 2, Google Pixel 2 XL, Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL, Google Pixel 3a, Google Pixel 3a XL, Google Pixel 4, a Google Pixel 4 XL.

Ti uživatelé, kteří si zřídili předplatné ke Google Stadia Founder’s Edition, Stadia Premiere Edition nebo Stadia Buddy Pass by měli být schopní na výše zmíněných smartphonech hrát hry od 20. února. Kromě Assassin’s Creed Odyssey, Doom a Football Manager 2020 na Google Stadia budou dostupné i hry jako například Just Dance, a mnohé další.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 04.03, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Na kterých smartphonech funguje Google Stadia?" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Na kterých smartphonech funguje Google Stadia? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 28.05. 2022 - 16:55:24
Excellent article. Very interesting to read. I really love to read such a nice article. Thanks! keep rocking. https://www.posterprintcenter.com/large-format-printing/delivery-installation.html


[ Odpovědět ]

Tungsten Carbide Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:03:33
The clever thing to do is to order your products right here through this website. And you will be Cast Iron Inserts TPMT Drilling Inserts combining top-notch quality with a very accessible price.As a tcmt insert fashion fan for a trendy and stylish carbide tip inserts product, one of the product is a rare choice. Take action and add one more jewelry to your A4G0 Turning Inserts valuable collection!


[ Odpovědět ]


Sdmt Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:47:06
Carbide insert carbide rod canada from Estool is https://cuttinginserts.edublogs.org carbide insert quotation http://standard.ldblog.jp/ [standard.ldblog.jp] able https://millinginserts.mystrikingly.com to bring product manufacturing molds and steel inserts measuring tools live up to twenty carbide drilling inserts carbide rod blanks to fifty times longer than that of alloy steel. turning inserts price Aside from that, there s no need carbide wear strips for carbide ch

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund