Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Facebook ovládá svět. Kdo na něm není, jako by nebyl

Facebook je fenoménem dnešní doby a jen málokdo na něm dosud nemá založený účet. Nejznámější sociální síť je hojně používaná ve všech koutech světa a mezi její aktivní uživatele již dávno nepatří pouze mladí. Své facebookové profily má drtivá většina lidí středního věku i celá řada seniorů.

Proč je Facebook natolik populární?

Facebook dnes zajišťuje celou řadu atraktivních služeb. Pro mnohé jsou důležité hlavně možnosti snadné a neplacené komunikace s příbuznými i známými a sdílení dat s okruhem přátel nebo veřejnosti. Další zase Facebook.com přitahuje možností prodeje či nákupu zboží a služeb, členství v některé z mnoha zájmových skupin či příležitostí pro kariérní rozvoj a získávání nových kontaktů. Se svými více než dvěma miliardami aktivních uživatelů je Facebook nejen oblíbenou platformou pro rozvoj sociálních vztahů; je také mocným nástrojem pro obchodníky, politiky i celou řadu profesionálů z nejrůznějších odvětví.

Kdo založil Facebook a jaké byly jeho počátky?

Za zrodem Facebooku stojí tehdy mladý student programování, dnes významná osobnost nejen online světa Mark Zuckerberg a jeho kolega Eduard Saverin. Sociální síť nejprve sloužila jenom studentům Harvardovy univerzity, posléze ji začaly využívat i další vysoké školy. V roce 2006 získala možnost připojit se široká veřejnost i některé nadnárodní obchodní společnosti.

Jaká je dnešní podoba Facebooku?

Filosofií Facebooku je umožnění snadné komunikace, sdílení dat a navazování kontaktů co nejširšímu okruhu osob i firem. Dnes existuje více než 70 jazykových verzí Fecebooku a kromě verze pro webové prohlížeče jsou k dispozici i aplikace pro chytré telefony a tablety. Uživatelem může být kdokoli, jedinou podmínkou je dovršení veku 13 let.

Jak funguje Facebook a jaké nabízí možnosti?

Na Facebooku lze vytvářet zájmové, profesní i studijní skupiny, propagační stránky i prodávat jak nové, tak použité zboží. Nahrazuje tak klasickou inzerci a poskytuje prostor pro prezentování firem i osobností od spisovatelů, hudebníků a herců až po vědce či politiky. Pro pořadatele nejrůznějších akcí jsou výborným propagačním nástrojem události na Facebooku. Stačí založit si profil.Publikováno: 09.03, 2020  Autor: Petra Havlikova   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Facebook ovládá svět. Kdo na něm není, jako by nebyl" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund