Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Číňané nasadili do boje proti koronaviru chytré brýle

Sponzorované odkazy:


V čínském městě Chang-čou lze potkat hlídače městského parku s bizarními brýlemi. Jedná se o novou metodu boje proti koronaviru.

Chytré brýle mají odhalit potenciální nemocné koronavirem

Jedním z příznaků koronaviru je zvýšená teplota nebo horečka. Právě na tuto skutečnost se zaměřují chytré brýle, jimiž jsou vybaveni hlídači městského parku v Chang-čou. Hlídači se procházejí parkem nebo postávají u vstupní brány a pomocí chytrých brýlí měří teplotu kolemjdoucích.

Detekuje-li termokamera, obsažená v chytrých brýlích, u někoho zvýšenou teplotu nebo horečku, brýle pořídí záznam a jeho podobu odešlou na centrálu. Na centrále analyzují podobu dotyčného a uloží ho do databáze jako rizikového.

Měření teploty chytrými brýlemi nemusí být přesné

Podle autorů těchto chytrých brýlí, čínského startupu Rokid, se jedná o převratnou novinku, která změří teplotu až sto kolemjdoucím během pouhých dvou minut. Infračervené dálkové měření je však přesné pouze v blízkosti objektu. Čím je větší vzdálenost od objektu, tím je měření méně přesné. Navíc u mnohých nakažených nejsou žádné projevy, dotyčný vůbec netuší, že ho napadl koronavirus.

Zdroj:zive.cz coolmagazin.iprima.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.03, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Šeptandy a spekulace

"Číňané nasadili do boje proti koronaviru chytré brýle" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 29.05. 2022 - 13:53:55
Are any of you in need of affordable but lasting gator boards? I heard that this is one of the most popular durable substrates for poster mounting. I needed this for my business so my colleague recommended this printing center to help me with it and I could say it helped me a lot. The product was extremely durable and it is water resistant as well. Go check out their site through this https://www.digitekprinting.com/adhesive-vinyl.


[ Odpovědět ]

CNC Steel Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:44:29
Those days of purchasing costly genuine carbide inserts have high feed milling insert faded within the wind and hertel inserts that Carbide Drilling Inserts is why our high-end products best carbide inserts become more popular.You will notice Milling Indexable Inserts that we aim in the direction of offering perfect client satisfaction, cdbp cnc insert examining all of marvelous best .


[ Odpovědět ]


Cermet Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:46:13
Moreover, threading insert buy tungsten carbide rods Estool cutting central and intermediate inserts inserts https://cncinserts.bloggersdelight.dk have high brittleness. There bta drilling tool s http://say-good.blog.jp/ [say-good.blog.jp] no need carbide insert grooving inserts manufacturers for other processes such CNMG Inserts as http://wellwell.blog.jp/ [wellwell.blog.jp] Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund