Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Disney+ je dostupný v dalších 7 evropských zemích

Sponzorované odkazy:


Disney+ je streamovací platforma, která od svého listopadového vzniku byla doposud dostupná ve třech zemích, ale nedávno se objevila v dalších sedmi státech. Od 24. března je služba dostupná ve Velké Británii, Irsku, Španělsku, Itálii, Švýcarsku a ve dvou našich sousedských státech, Německu a Rakousku.

Disney+ pro smartphony

Předplatné pro Disney+ momentálně stojí 5.99 euro za měsíc nebo 59.99 euro za rok. Knihovna služby je plná populárních děl od společností, jako je Disney, Pixar, Marvel a National Geographic. Také obsahuje všechny franšízy Hvězdných válek a mimo jiné i seriál The Mandalorian, který je v současnosti dostupný právě jen na Disney+ a na jiné streamovací službě byste ho neměli najít.

Disney+ měl původně odstartovat také ve Francii, ale kvůli epidemii koronaviru se Disney rozhodl jeho uvedení ve Francii oddálit. Zbylé země budou mít po tento měsíc lehce sníženou kvalitu streamování, aby pomohly snížit zátěž kladenou na servery Evropské unie. Rovněž bude existovat lehký rozdíl v obsahu knihoven dostupných pro Spojené státy, Velkou Británii a pro zbytek Evropy. Jestli se pak Disney+ v Evropě osvědčí a povede si dobře, není zcela vyloučeno, že bychom se služby mohli časem dočkat i v České republice.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 01.04, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Disney+ je dostupný v dalších 7 evropských zemích" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 28.05. 2022 - 17:09:59
Have you seen this door company? They sell doors which are flexible to your architectural style. Visit their site https://caldwells.com/interior-doors/contemporary-doors.


[ Odpovědět ]

Parting And Grooving Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:44:20
You can be wearing an artsy looking products for a small fraction of the original price. Order one through this site, and you can rest assured that the fak carbide inserts tnmg insert you will be getting is of remarkable quality - insert vbmt just like the real thing.If you are tired of seeking for a reliable designer best, dnmg insert price we believe you seco inserts will be satisfied with Lathe Machine Cutting Tools our product best carbide inserts.


[ Odpovědět ]


Internal Thread Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:45:58
Estool http://itime.blog.jp/ [itime.blog.jp] CNC inserts are tungsten tig rods divided into positive-angle inserts and tungsten brazing rods negative-angle inserts. A positive-angle insert central and intermediate inserts means that tungsten carbide inserts the parting tool inserts insert has a back angle, tungsten carbide tubes which is a tungsten long rods common single-sided insert. Negative https://estool.edublogs.org/ angle carbide turning inserts insert
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund