Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Samsung Galaxy Fold konečně dostal aktualizaci na Android 10

Sponzorované odkazy:


Samsung již stihnul uveřejnit aktualizaci na Android 10 pro několik smartphonů, ale Galaxy Fold, nejdražší smartphone od Samsungu, si musel počkat, než aktualizaci obdržel. Nyní se tak konečně stalo a Samsung nedávno uveřejnil dlouho očekávanou aktualizaci na Android 10 pro Galaxy Fold.

Nový firmware má verzi F900FXXU3BTCD a zahrnuje opravu zabezpečení systému Android z března tohoto roku, stejně jako One UI 2.0.

V době psaní tohoto článku aktualizace již dorazila na 4G model ve Francii, ale na ostatních trzích by se měla objevit brzo. Pokud se tak ještě nestalo, výzvu k aktualizaci byste na svém smartphonu Galaxy Fold měli uvidět do několika dnů, ale ti méně trpěliví z vás se po ní mohou poohlédnout v nastavení.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.04, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Samsung Galaxy Fold konečně dostal aktualizaci na Android 10" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 21.01. 2022 - 21:10:53
This printing company has a one-to-one customer service that really helped me out throughout the project that needed to be produced. Every question and change that I said was accommodated by them. The printed materials really worked out well considering the price that I paid. See this https://www.digitekprinting.com/adhesive-vinyl and order from them now.


[ Odpovědět ]

Central And Intermediate Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:44:14
Those days of purchasing costly genuine carbide inserts have faded within the wind and that is cnc cnmg insert why our high-end indexable carbide inserts products best insert snmg carbide inserts become more popular.You will notice that we aim in the direction dnmg insert of offering perfect client satisfaction, examining all cnc insert price of marvelous best .


[ Odpovědět ]


Carbide Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:45:47
Estool cutting tool carbide drilling inserts inserts features http://wellwell.blog.jp/ [wellwell.blog.jp] include carbide drilling inserts dished, tungsten carbide inserts unground, chip special inserts breaker, and indexable. The carbide insert quotation tungsten rods from space insert high feed milling insert attachments can carbide wear rods be http://high-quality.blog.jp/ [high-quality.blog.jp] screw-on or no holes. https://estool.edublogs.org/ The

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund