Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Oppo Reno Ace 2 dorazí v dubnu

Sponzorované odkazy:


Oppo Reno Ace byl první smartphone na trhu se Super VOOC 2.0, díky čemuž dosáhl rychlého 65W nabíjení. Nyní Brian Shen, VP společnosti, potvrdil, že nástupce tohoto smartphonu dorazí již tento měsíc.

Záhadný Oppo přístroj s kódovým označením PDHM00 je s velkou pravděpodobností smartphone Oppo Reno Ace 2 a má k dispozici certifikaci 3C s rychlou 65W nabíječkou.

Nový smartphone bude mít k dispozici 5G a baterii o kapacitě 4000 mAh, kterou by mělo být možné nabít na 49 % kapacity baterie během deseti minut. Získat 100 % baterie by pak mělo zabrat pouhých 28 minut.

Očekává se, že Reno Ace 2 bude mít nejnovější Snapdragon čipovou sadu. Další technické detaily zahrnují LPDDR5 RAM a UFS 3.0 paměť. Předchozí smartphone byl dostupný pouze v Číně, tak snad se jeho nástupce objeví na více světových trzích.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 07.04, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Oppo Reno Ace 2 dorazí v dubnu" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 19.01. 2022 - 17:17:05
Caldwells is really all I needed for my job to be easier. They have the materials and the designs that I need. Here's the https://caldwells.com/interior-doors/glass-doors if you need their products as well.


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 05.03. 2022 - 23:06:16
I just found this blog and have high hopes for it to continue. Keep up the great work, its hard to find good ones. I have added to my favorites. Thank You. North Gaia Showflat


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 16.04. 2022 - 22:48:35
This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value of providing a quality resource for free. prototyping companies


[ Odpovědět ]

CNC milling insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:44:11
The products is tnmg insert cdbp cnc insert as bdmt insert beautiful and striking dcmt insert as it is mechanically distinguished. You special inserts will find what is good value for money.Not to mention, new Identify cheap product defined by the last appearance of sophistication appear as icons in your collection.


[ Odpovědět ]


Parting Tool Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:45:42
Estool cermet inserts can surface milling inserts be http://high-quality.blog.jp/ [high-quality.blog.jp] used for carbide wear rods turning, http://various-styles.blog.jp/ [various-styles.blog.jp] milling, threading, and bta drilling grooving. It is suitable to use for the vapor deposition threading inserts method http://yyds.blog.jp/ [yyds.blog.jp] to deposit a http://onlooker.livedoor.biz/ [onlooker.livedoor.biz] thin layer of https://carbideinserts.blog

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund