Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6514
Komentářů: 1873

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jak nahrát WhatsApp video hovor na Android smartphonu

Sponzorované odkazy:


Někdy může být užitečné nahrát na Android smartphonu WhatsApp video hovor, zejména během interview. V tomto článku se podíváme, jak na to.

Jak nahrát WhatsApp video hovor na Android smartphonu

Abyste nahráli WhatsApp video hovor na Android smartphonu, je nezbytné si aplikaci nainstalovat. Android tuto možnost automaticky nenabízí, ale někteří výrobci smartphonů si již navykli poskytovat možnost nahrávat displej (i se zvukem) vašeho Android smartphonu. To platí především o smartphonech Huawei. Pokud tuto možnost nemáte, musíte si nicméně stáhnout externí aplikaci.

Abyste mohli nahrávat WhatsApp video hovor na Android smartphonu, následujte tyto instrukce: Nejdříve si stáhněte aplikaci MNML Screen Recorder z Google Play Store. Aplikace je dostupná zdarma. Otevřete ji, klikněte na tři tečky v pravém horním rohu a zvolte možnost Nastavení. Klikněte na Nahrávání a aktivujte možnost Nahrávat audio. Vraťte se zpět do hlavní části aplikace a klikněte na možnost Nahrávat, která se nachází v dolním pravém rohu. Po odpočítání tří vteřin se objeví varovná zpráva, že aplikace bude nahrávat vše, co se zobrazí na displeji, i zvuk. Potvrďte svůj souhlas a nahrávání začne. Poté otevřete WhatsApp a zavolejte libovolnému člověku. Jakmile je hovor u konce, klikněte na tlačítko stop dostupné v liště nových oznámení nebo znovu otevřete aplikaci MNML a klikněte na Stop v pravém dolním rohu.

Když si budete chtít nahrávku pustit, stačí se vrátit zpět do aplikace MNML. Váš WhatsApp video hovor se zobrazí v aplikaci. Můžete si ho pustit na svém smartphonu a v případě zájmu i klidně sdílet se svými přáteli.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 13.04, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 1
Účastníků: 1

Špatné

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Jak nahrát WhatsApp video hovor na Android smartphonu" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund