Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Samsung Galaxy Note 20 by stále měl přijít v srpnu

Sponzorované odkazy:


Samsung údajně stále plánuje uveřejnit svůj nový Note smartphone v srpnu, jak je již zvykem této společnosti. Ačkoliv Samsung i jeho konkurenční společnost Apple ovlivnila epidemie koronaviru, Samsung prohlásil, že má stále dostatečně silnou pozici na to, aby smartphone Galaxy Note 20 uveřejnil ve standardní dobu.

"Právě probíhají přípravy pro uveřejnění nadcházejícího Galaxy Note smartphonu, a ke zpoždění nedošlo," prohlásil nejmenovaný zdroj. Poté ještě dodal: "Ale co se veřejného uveřejnění týče, ještě se o něm bude diskutovat, uvažujeme o tom, že by se konala online událost."

Momentálně platí, že pořádat velkou veřejnou událost s mnoha novináři, influencery a členy průmyslu je nemožné, ale Samsung nevylučuje, že by se to do budoucna mohlo změnit.

Co se smartphonu samotného týče, Samsung Galaxy Note 20 by údajně měl mít čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 865+, vylepšené S pero a obří displej o velikosti 7 palců (aspoň v případě jednoho modelu smartphonu). Je rovněž pravděpodobné, že displej bude mít 120Hz obnovovací frekvenci pro hraní her. Více informací se bezpochyby dozvíme v následujících týdnech a měsících.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 15.04, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Samsung Galaxy Note 20 by stále měl přijít v srpnu" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.


seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 21.01. 2022 - 23:34:39
I am really satisfied with the customized wallpaper that I availed from them through https://www.digitekprinting.com/poster-prints link. I will definitely utilize their services in the future for my own and my clients projects.


[ Odpovědět ]

tungsten carbide cutting tools (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:43:55
From pre-sale high feed milling insert enquiry carbide inserts to after-sale service, our customer support staff s professionalism and expertise HNMG Milling Inserts will make your purchase for products at our tungsten carbide inserts website a pleasant experience.Our best-selling carbide are universal welcomed, because they are manufactured to the highest insert dcmt possible standards.


[ Odpovědět ]


Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund