Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nokia 9.3 a Nokia 7.3 prý dorazí v srpnu nebo v září

Sponzorované odkazy:


Nadcházející smartphone od společnosti Nokia na trh hned tak nedorazí. Nový smartphone by měl být nástupce smartphonu Nokia 9 PureView, který neslavil na trhu velký úspěch a příliš se neprodával, což by se jeho nástupce měl pokusit napravit.

Nově se objevila fáma, že společnost smartphone Nokia 9.3 představí někdy ve třetím čtvrtletí roku 2020, nejpravděpodobněji v srpnu nebo v září. Takže to vypadá, že HMD vzdalo snahu konkurovat první vlně vlajkových smartphonů roku 2020 a místo toho svůj smartphone uveřejní během druhé vlny. V přibližně stejnou dobu by se měly objevit další nové smartphony – Samsung plánuje uveřejnit sérii Note 20, Huawei chce představit Mate 40, Google vypustí smartphone Pixel 5, a tak dále.

Na stejné veřejné události by společnost kromě smartphonu Nokia 9.3 měla údajně představit i smartphone 7.3, nástupce smartphonu Nokia 7.2, který se na trh dostal v loňském září. Podle nejmenovaného zdroje oba smartphony, Nokia 9.3 a Nokia 7.3, momentálně procházejí testováním prototypů, které postupuje hladce. Prý existují dva prototypy smartphonu Nokia 7.3, z nichž jeden má podporu pro 5G sítě, která by se mohla objevit i na finální verzi tohoto smartphonu.

Přesná doba uveřejnění je momentálně nejistá, neboť HMD stále čeká, jak se situace ohledně epidemie COVID-19 vyvine v nadcházejících týdnech a měsících.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 16.04, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Nokia 9.3 a Nokia 7.3 prý dorazí v srpnu nebo v září" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 19.01. 2022 - 20:56:17
If any of you is in need of unique, high quality pocket door sliding, Caldwells is the way to go. They never once did they disappoint me. https://caldwells.com/contact-us their site through this link.


[ Odpovědět ]

Carbide inserts cutters (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:43:52
Our company snmg insert is dedicated to providing the best ebay carbide inserts and newest designer carbide wear rods products carbide wear rods at a fraction of the cost.There are many different types Cemented Carbide Wear Pads and sizes of the product, by age, class, the choice of differentiated, efficient manner, etc.


[ Odpovědět ]


Kennametal Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:45:10
Besides https://carbideinserts.edublogs.org cutting http://allbest.blog.jp/ [allbest.blog.jp] https://cncinserts.bloggersdelight.dk inserts, tungsten rods price we also parting tool inserts have cutting WNMG Cermet Inserts http://standard.ldblog.jp/ [standard.ldblog.jp] turning inserts, CNC inserts, Indexable milling inserts, http://onlooker.livedoor.biz/ [onlooker.livedoor.biz] special carbide rod canada
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund