Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Google Pixel 4a: Co již víme?

Sponzorované odkazy:


Smartphony Google Pixel 4 a Pixel 4 XL se na trhu již nějaký ten čas nacházejí a přinesly s sebou spoustu nových technických inovací. Ale nelze očekávat, že novinky dostupné na těchto smartphonech se objeví i na cenově příznivějších modelech, jako je například nový smartphone Pixel 4a, o němž jsou již k dispozici mnohé informace.

Technické detaily

Smartphone Pixel 4a by měl mít OLED FHD+ displej o velikosti 5.81 palce. Jeho rozlišení je 2340x1080. Na displeji nebude chybět selfie snímač. Smartphone využívá čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 730 a jeho GPU je Adreno 618. Nechybí Titan M bezpečnostní čip, ale není zde přítomné žádné Pixel Neural Core, jako jsme mohli vidět u loňského smartphonu Pixel 3a. Pixel 4a má RAM o kapacitě 6GB a baterii o velikosti 3080 mAh s podporou pro 18W nabíjení. Hlavním snímačem je senzor o 12.2 megapixelech s automatickým ostřením a OIS/EIS. Senzor otisků prstů se bude nacházet na zadní části smartphonu, přibližně uprostřed, stejně jako tomu bylo u smartphonů Pixel 3, Pixel 3 XL a Pixel 3a.

Online uveřejnění

Google původně plánoval smartphone uvést na veřejné události, která měla proběhnout 12. května. Kvůli epidemii koronaviru došlo ke zrušení události a k představení nového smartphonu by místo toho mohlo dojít formou online živého vysílání.

Přesné datum uveřejnění doposud není známé. Smartphony Pixel 3a a Pixel 3a XL se na trhu objevily v květnu 2019. Pokud by se měl Google držet stejného rozvrhu, existuje vysoká šance, že smartphone bude dostupný příští měsíc. Prodeje Pixel 3a smartphonů byly velmi dobré, což by nahrávalo možnosti, že Google svůj nový smartphone uvede ve stejný měsíc jako jeho předchůdce. Kvůli COVID-19 se však může všechno zpozdit.

Cena a dostupnost

Cena smartphonu Google Pixel 3a začínala na 399 dolarech a je pravděpodobné, že Google se bude držet obdobné ceny i v případě smartphonu Pixel 4a. Trh se smartphony střední cenové kategorie je nicméně mnohem konkurenčnější než před 12 měsíci a Google by proto mohl cenu snížit, klidně i na 350 dolarů v případě, že by Pixel 4a neměl Soli radar tech a využíval by pouze jediný snímač. Více detailů o ceně tohoto smartphonu se dozvíme, jak se přiblíží jeho uvedení na trh.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 20.04, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Google Pixel 4a: Co již víme?" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 28.02. 2022 - 22:24:24
I will surely attest to how great Caldwells is. Not only through their products, but also to their customer service. https://caldwells.com/ this link to look at what they are offering.


[ Odpovědět ]

Re: Google Pixel 4a: Co již víme? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 20.02. 2023 - 05:41:26
I have been looking for articles on these topics for a long time. baccaratcommunity I don't know how grateful you are for posting on this topic. Thank you for the numerous articles on this site, I will subscribe to those links in my bookmarks and visit them often. Have a nice day


[ Odpovědět ]

carbide insert quotation (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:43:49
we proud to offer a insert vbmt magnificent portfolio of the finest and most unique best carbide inserts in the world. Our aim is to surpass your expectations cngp insert both online and beyond the sale.Welcome to grooving inserts manufacturers the website! We dnmg insert are tnmg insert reliable provider dedicating to offering our customers a wide range of top quality product.


[ Odpovědět ]Gambler's Horoscope 2024 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 16.02. 2024 - 07:03:57
Thanks for your post. Ive been thinking about writing a very comparable post over the last couple of weeks, Ill probably keep it short and sweet and link to this instead if that's cool. Thanks fortune-seekers sa iyong horoscope ngayong 2024


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund