Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6628
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

LG Velvet se představí již 7. května

Sponzorované odkazy:


Společnost LG nedávno uveřejnila upoutávku na svůj nadcházející smartphone. Rovněž poskytla informace o tom, kdy se smartphonu dočkáme, a to formou patnáctivteřinového klipu na YouTube.

Když dojde na Android smartphony, LG je dobře známá značka, ale přece jenom nejde o Samsung nebo Google, největší výrobce prémiových smartphonů. Aby v konkurenci lépe obstála a mohla se Samsungem a Google snáz soupeřit, společnost LG opustila svou sérii G a začíná nanovo se sérií LG Velvet. LG potvrdila jméno, uveřejnila upoutávky a nyní i oznámila, kdy se nový smartphone Velvet objeví na veřejnosti.

LG Korea uveřejnila pozvánku a video na „fashion show, která se bude pyšnit inovativními designy.“ V závěru videa se objevilo datum uveřejnění smartphonu, kterým je již 7. květen letošního roku. LG zpravidla představuje své nejnovější smartphony série G na akci Mobile World Congress (učinila tak v případě smartphonů LG G5, LG G6 a LG G8, pouze smartphone LG G7 společnost představila v květnu v New Yorku). Uvedení nového smartphonu LG Velvet bude nicméně v porovnání s minulými veřejnými akcemi unikátní, protože společnost LG sdělila, že show bude předem nahraná a uveřejněná online a nikoliv vysílaná v reálném čase se živým obecenstvem.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.04, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"LG Velvet se představí již 7. května" | Přihlásit/Registrovat | 8 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: LG Velvet se představí již 7. května (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 18.10. 2020 - 07:28:02
social media marketing courses [www.google.vg]
undefined [www.google.dm]
undefined [www.google.dm]
undefined [www.google.dm]
undefined [www.google.dm]
undefined [www.google.dm]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 29.12. 2021 - 10:05:46
Do any of you need a ton of letterheads that are of high quality right away? https://www.digitekprinting.com/adhesive-vinyls a link to a site to get what you need. I saw from a forum that this printing center gives exactly what you ask for. They offer full color printed letterheads within the day if you order by 1PM. I saw their portfolio and all the products are rich and accurate in color and their materials are also good for the environment.


[ Odpovědět ]

Re: LG Velvet se představí již 7. května (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 20.02. 2023 - 05:41:44
I've been searching for hours on this topic and finally found your post. casinocommunity, I have read your post and I am very impressed. We prefer your opinion and will visit this site frequently to refer to your opinion. When would you like to visit my site?


[ Odpovědět ]

CNC Steel Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:43:26
Those days of purchasing costly genuine carbide insert drill carbide inserts have faded within the wind and that is why Carbide threading inserts our high-end products best carbide inserts carbide inserts become more popular.You will notice that we aim in the direction of offering perfect carboloy inserts client satisfaction, examining all of marvelous best konrad carbide rod .


[ Odpovědět ]

Re: LG Velvet se představí již 7. května (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 16.03. 2023 - 12:30:09
IG downloader Support for downloading videos from Instagram on desktop or mobile it download videos quick and fast and this is an easy and valuable tool for saving images from Instagram posts. I'm using IG downloader from long time and I'm very happy with its services, its lets you to download long video types in the IGTV ,so You can download this type of video to return to watching later in offline mode even after that particular video is deleted from IGTV. get more information instagram video download


[ Odpovědět ]


U Drilling (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:44:28
Our special inserts carbide inserts central and intermediate inserts sold very high feed milling insert well in the domestic market and WCMT Inserts Europe,South America,Turkish, Indian http://easytouse.blog.jp/ [easytouse.blog.jp] market.
It is common turning inserts the http://allbest.blog.jp/ [allbest.blog.jp] best http://high-quality.blog.jp/ [high-quality.blog.jp] quality, tungsten long rods low grooving inserts m

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: LG Velvet se představí již 7. května (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:47:10
A very awesome blog post. We are really grateful for your blog post. You will find a lot of approaches after visiting your post.
OkSports


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund