Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

OnePlus v červenci uveřejní levnější verzi smartphonu OnePlus 8

Sponzorované odkazy:


Současná generace smartphonů OnePlus stojí docela dost peněz, což vedlo ke spekulacím ohledně možnosti vzniku Lite verze současného smartphonu OnePlus 8. Podle nejnovějších zpráv by se tento cenově dostupnější model mohl nazývat OnePlus Z a na trhu by se měl objevit někdy během července tohoto roku.

One Plus Z bude levnější alternativou k dražším smartphonům společnosti OnePlus. Již při prvním pohledu jde poznat, že jeho název čerpá inspiraci z pět let starého smartphonu OnePlus X. OnePlus X byl pokusem společnosti vyrobit v roce 2015 smartphone, který obstojí v konkurenci smartphonů střední cenové kategorie. Na Twitteru se objevil obrázek oznamující příchod nového smartphonu OnePlus Z. Předtím se mělo za to, že OnePlus plánuje Lite verzi série OP8. To však podle některých internetových zdrojů nejde ověřit kvůli pochybnému původu náčrtků a vyhotovení smartphonu, které se objevily online.

Je nicméně nutné poznamenat, že dané obrázky nesou podobnost se smartphonem OnePlus Z. Tento smartphone by měl využívat 90 Hz displej bez zakřivených okrajů. Měl by mít k dispozici 5G MediaTek Dimensity 1000-SoC, což je procesor, který by měl být schopný obstát dokonce i v konkurenci dražších smartphonů. OnePlus navíc údajně plánuje nabídnout dvě varianty paměti smartphonu OnePlus Z: jeden model by měl mít RAM o kapacitě 8GB a 128GB vnitřní paměti, zatímco ten druhý by měl mít RAM o kapacitě 12GB a 256GB paměti. Na zadní části smartphonu OnePlus Z by se měl nacházet trojitý systém snímačů zahrnující 48-megapixelový hlavní snímač a další dva snímače, 16-megapixelový a 12-megapixelový.

Co se ceny týče, experti se shodují, že OnePlus Z by měl začínat na přibližně 600 dolarech (652 euro). To není příliš překvapivé vzhledem k uveřejněným informacím ohledně hardwaru. Informovaný zdroj tvrdí, že OnePlus Z by se měl na trh dostat ve stejnou dobu jako vlajkové smartphony. OnePlus prozatím uveřejnění smartphonu odsunul na červenec. Společnost také v nedávné době snížila své pracovní stavy v Evropě.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 07.05, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"OnePlus v červenci uveřejní levnější verzi smartphonu OnePlus 8" | Přihlásit/Registrovat | 7 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: OnePlus v červenci uveřejní levnější verzi smartphonu OnePlus 8 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 17.05. 2020 - 02:14:33
You make so many great points here that I read your article a couple of times. Your views are in accordance with my own for the most part. This is great content for your readers. black breeding


[ Odpovědět ]

sk (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 11.08. 2021 - 16:11:11
Their staff have long patience in accommodating the customers like me who have so many questions before acquiring a service. But then, after I saw their finished products on https://www.digitekprinting.com/architectural-drawings it was really worth the price.


[ Odpovědět ]

Re: OnePlus v červenci uveřejní levnější verzi smartphonu OnePlus 8 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 13.12. 2022 - 01:13:06
Webová stránka https://slovenskeonlinecasino.com/ je všetko, čo online hráč potrebuje na orientáciu v záplave online kasín. Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dôveryhodných online kasínach, sú zhromaždené na jednom mieste.


[ Odpovědět ]

CNC Drilling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:43:17
products are cute. dapra inserts We are glad to Lathe Machine Cutting Tools give you the opportunity to CCMT insert Buy product best carbide inserts for a very accessible price.We grooving inserts manufacturers only sell cnc milling insert first-class product that are carefully sourced from manufacturers that must comply with our stringent quality control standards.


[ Odpovědět ]


Carbide Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:44:12
Estool http://wide.blog.jp/ [wide.blog.jp] shares the passion for this http://standard.ldblog.jp/ [standard.ldblog.jp] industry carbide rod manufacturers in the most advanced way. We http://various-styles.blog.jp/ [various-styles.blog.jp] provide CNMG Inserts machining tungsten brazing rods milling inserts inserts and carbide insert carbide china other products tungsten rods pric

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: OnePlus v červenci uveřejní levnější verzi smartphonu OnePlus 8 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 14.10. 2023 - 06:57:49
A very awesome blog post. We are really grateful for your blog post. You will find a lot of approaches after visiting your post.
esabong update today


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund