Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6624
Komentářů: 2030

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Apple iPhone 11 Pro (Max): Užitečné tipy a triky

Sponzorované odkazy:


iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max jsou v současnosti nejvyšší vlajkové modely od Apple. Apple na nich představil svůj nejnovější operační systém iOS 13. Následující užitečné tipy a triky by vám mohly přijít vhod během využívání vašeho nového iPhonu.

Zapněte temný režim

V případě iOS 13 Apple konečně do svého operačního systému zabudoval napříč celým systémem rozšířený temný režim, který byl v macOS dostupný již dlouhou dobu. Můžete ho snadno zapnout a vypnout skrze řídící centrum. Stiskněte tlačítko jasnosti a poté přepněte na temný režim.

Existuje ovšem ještě jedna metoda, která vám nabízí dodatečné možnosti: Otevřete nastavení a běžte do sekce Displej & Jasnost. Nahoře si můžete zvolit mezi Jasný a Temný. Pod těmito možnostmi můžete rovněž aktivovat automatický přepínač. Poté si můžete vybrat, jestli chcete, aby se temný režim automaticky zapnul od západu slunce do východu slunce anebo si chcete nastavit vlastní čas, kdy bude zapnutý. Výhodou temného režimu u iOS13 je, že aplikace, které ho podporují, ho automaticky aktivují poté, co temný režim v iPhonu zapnete.

Haptic Touch

S novými iPhony Apple nahradil 3D Touch Hardware technologií Haptic Touch. Haptic Touch znamená, že vám stačí kliknout a podržet ikonku. Rozdílné úrovně tlaku, které existovaly u 3D Touch, jsou tak již pasé.

Přemisťování a mazání aplikací

Tento tip se vztahuje k tomu předchozímu. Pokud chcete přemístit aplikace, postupujte následovně: Klikněte na danou aplikaci a podržte. Zvolte možnost Rearrange Apps. Přemístěte ikonku aplikace na místo, kam ji chcete dát. Na závěr klikněte na možnost Finish v pravém horním rohu displeje.

Pokud aplikaci chcete vymazat, postup je velmi podobný: Klikněte na danou aplikaci a podržte ji. Zvolte možnost Rearrange Apps. Klikněte na malé X v horním levém rohu ikonky aplikace. Svou volbu potvrďte kliknutím na možnost Delete. Na závěr klikněte na možnost Finish v pravém horním rohu.

Připomenutí zpráv

Apple upravil oznámení. Novou možností je dostat oznámení, když posíláte zprávu. Můžete svůj iPhone nastavit tak, aby vám připomněl, když chcete poslat specifickou zprávu určité osobě. Postup je následující: Otevřete sekci Reminders a klikněte na New Reminder. Napište, co přesně chcete, aby vám aplikace připomněla. Klikněte na malé písmenko „i“ napravo. Zvolte možnost Remind me when sending a message. Můžete poté zvolit konkrétního člověka. Pokud nyní napíšete zprávu této osobě, váš iPhone vám připomene zmínit to, co jste si zapsali. Tato funkce bohužel funguje pouze jenom s textovou aplikací od Apple, ale již ne s aplikací WhatsApp či jinými.

Pořízení více snímků s novým snímačem

Nový snímač umožňuje již nedržet prst na spoušti, když chcete pořídit více záběrů za sebou. Místo toho poklepejte na spoušť a poté přejeďte prstem doleva, což spustí pořízení více záběrů.

Další tipy a triky

Již nechcete dostávat hovory od neznámých čísel? Běžte do nastavení, do sekce Phone a přepněte vypínač u možnosti Unknown Caller.

Je váš Safari prohlížeč vždy plný oken, která jste zapomněli zavřít? Safari za vás prohlížeč vyčistí. Běžte do nastavení, sekce Safari, klikněte na možnost Close Tabs a vyberte si mezi možnostmi: manuální, za den, za týden nebo za měsíc.

Zdroj článku je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 08.05, 2020  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Apple
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"Apple iPhone 11 Pro (Max): Užitečné tipy a triky" | Přihlásit/Registrovat | 7 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Apple iPhone 11 Pro (Max): Užitečné tipy a triky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 17.05. 2020 - 02:14:05
You make so many great points here that I read your article a couple of times. Your views are in accordance with my own for the most part. This is great content for your readers. black breeding


[ Odpovědět ]

Re: Apple iPhone 11 Pro (Max): Užitečné tipy a triky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 22.05. 2020 - 13:46:05
Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article. I really appreciate for this great information BBC Sex Video


[ Odpovědět ]

Re: Apple iPhone 11 Pro (Max): Užitečné tipy a triky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 28.05. 2020 - 15:46:53
Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article. I really appreciate for this great information. Roulette Software


[ Odpovědět ]

tungsten carbide cutting tools (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:43:14
Welcome to our website! You can carbide round rod have a good selection of many different brands on our site, such as threading insert products. Even though they are cheap, Tungsten Steel Inserts they had made by the best materials and the best quality. You can have a strong sale-support here! It is free order worldwide! More buy more discounts! Just come and buy them!Every website of us insert dnmg built its reputation not only on cemented carbide inserts the best quality of product For Sale, but also on its outstanding service.


[ Odpovědět ]


Re: Apple iPhone 11 Pro (Max): Užitečné tipy a triky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 30.05. 2023 - 09:10:12
I frequently watch them in order to expand my knowledge, and afterward I like to take part in 1v1.lol unblocked because it is a very exciting survival shooting game


[ Odpovědět ]

Dnmg Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:44:08
With http://good-time.blog.jp/ [good-time.blog.jp] http://salegoods.blog.jp/ [salegoods.blog.jp] over 10 carbide insert quotation years of VNMG Inserts experience and central and intermediate inserts knowledge, we provide total cutting surface milling inserts tool https://carbideinsert.bloggersdelight.dk solutions. Complying http://wid.blog.jp/ [wid.blog.jp] to https://cuttinginser

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund