Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6602
Komentářů: 1932

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jaký harddisk je nejvhodnější pro hraní počítačových her?

Sponzorované odkazy:


Chtěli byste si do svého herního PC vybrat ten nejlepší možný harddisk? Nevyplatí se šetřit, protože dobře zvolený disk vám velkou měrou dokáže zrychlit nejen práci na počítači, ale hlavně počítačové hry!

Jak vybrat nejlepší disk na hraní her na PC?

Zapomeňte na klasické plotnové harddisky, ty už se dnes hodí jen pro ukládání velkého objemu dat. Jestli ale chcete od svého PC maximální výkon, potřebujete SSD disk! Ještě před výběrem je nutné si ujasnit několik základních bodů. Jak budete disk využívat – bude určený pro operační systém a několik základních programů, a zbytek odložíte na plotnový disk? Nebo budete chtít většinu dat na SSD a nevadí vám připlatit si za disk s vyšší kapacitou? I když plánujete SSD jen pro systém a nejnutnější programy, nedoporučujeme kupovat disky s menší kapacitou než 256 GB. Aktuálně je nejlepší poměr cena/výkon pro SSD kolem 500 GB. Čím větší kapacita disku, tím lépe. Použité technologie jsou také důležité. Jelikož se technologie v oblasti SSD neustále vyvíjí směrem k větší spolehlivosti a životnosti, je dobré investovat do modernějších modelů. Starší verze disků kupujte pouze v případě, že jsou cenově výhodné.

Výběr SSD disku

Můžete si nový disk do svého PC vybírat na základě rychlosti sekvenčního zápisu a podle rychlosti náhodného čtení/zápisu dat. Ale pokud si pořídíte SSD, budete s výkonem spokojení v podstatě u všech značek. Doporučujeme zaměřit se na spolehlivost, než další parametry. Daleko důležitější je, do jakého slotu budete disk zapojovat. Jestliže máte tradiční rozhraní, pak to musí být SATA III s přenosovou rychlostí až 6 Gb/s. Ale pokud vaše základní deska (motherboard) disponuje správným rozhraním, můžete si připlatit za daleko výkonnější M.2 disky, které už dosahují mnohem vyšších přenosových rychlostí (u těch už je potřeba ověřit kompatibilitu s PC – jestli je podporována konkrétní technologie, konektor atd.). Jestliže hrajete hry jako je GTA 5, nebo i novější, postačí vám přítomnost jakéhokoliv SSD disku v počítači. Posun v rychlosti her, hlavně načítání levelů, je obrovský!

Kdo další využije rychlé SSD v počítači?

Rychlé disky nevyužijí jen hráči, jejich předností mohou využít i hráči online pokeru. I když se to nemusí na první pohled zdát, tak hráči, kteří to myslí s pokerem vážně, sílu SSD bezezbytku využijí. Pro hraní online pokeru se často využívá tzv. trackovací software, který zaznamenává vaši hru, i hru soupeřů a dokáže vám zobrazit užitečné informace, které byste vlastním sledováním hry neodhalili. Pokud se chcete stát pokerovým profesionálem, tak rozhodně musíte využívat různý studijní software vyžadující rychlou odezvu počítače. A k tomu je SSD disk nutností. Naopak, jestliže se chcete bavit hraním online casino automatů zdarma, tak vám postačí zcela základní PC.

Přednosti SSD – Solid State Drive

Když to zkrátíme, SSD jsou oproti tradičním plotnovým harddiskům pekelně rychlé! · Krátké přístupové doby k souborům · Rychlost čtení a přenosu · Odolnost proti poškození (nevadí otřesy, magnetické pole, velké výkyvy teplot) · Nízká spotřeba energie (oceníte zejména v přenosných zařízeních

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.05, 2020  Autor: Petra Havlikova   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Jaký harddisk je nejvhodnější pro hraní počítačových her?" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Special Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:43:07
The clever thing to do is to order your products tpkn insert right here through this website. And you will be combining top-notch quality with a very accessible price.As a fashion fan special inserts for a CNMG insert trendy and stylish product, one CORODRILL Drilling Inserts of the product is a rare choice. Take action and add one more jewelry to your valuable Deep Hole Drilling Inserts collection!


[ Odpovědět ]

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund