Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Apple Glass chystá nové chytré brýle

Sponzorované odkazy:


Společnost Apple pracuje na chytrých brýlích. Mají se jmenovat Apple Glass a mají být představeny letos na podzim. Co nám tyto chytré brýle nabídnou?

Apple Glass se představují

Apple Glass se na první pohled neliší od běžných brýlí. V jejich nitru se skrývá LIDAR senzor, přes který budou skenovat své okolí s cílem do něho zasadit rozšířenou realitu. Nechybějí ani speciální displeje, co však chybí, je hardware. Veškeré operace provádí iPhone, bez něho jsou brýle nepoužitelné. Závislost brýlí iPhonu je jednou z jejich největších slabin.

Naopak silnou stránkou těchto chytrých brýlí je jejich snadné ovládání. Kromě ovládacích prvků, které najdeme na jejich těle, je lze ovládat i pohybovými gesty.

Dočkáme se brýlí už na podzim?

Na podzim roku 2020 mají být tyto chytré brýle představeny. Jisté to však není, jejich představení může být kvůli koronaviru odloženo na jaro 2021. Brýle však nepůjdou ihned do prodeje, na trhu se mají objevit zhruba o rok později.

Zdroj:mobilmania.cz smartmania.cz letemsvetemapplem.eu

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.05, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Apple

"Apple Glass chystá nové chytré brýle" | Přihlásit/Registrovat | 9 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Apple Glass chystá nové chytré brýle (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 09.06. 2020 - 01:31:51
Exceptionally decent blog and articles. I am realy extremely glad to visit your blog. Presently I am discovered which I really need. I check your blog ordinary and attempt to take in something from your blog. Much obliged to you and sitting tight for your new post. Oven cleaning Brisbane


[ Odpovědět ]

Re: Apple Glass chystá nové chytré brýle (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 09.08. 2021 - 22:32:05
Can someone help me check if Caldwells really has the best offer? I saw a lot of people were recommending their services in a forum. https://caldwells.com/care_handling's the link to their site for their services.


[ Odpovědět ]

Re: Apple Glass chystá nové chytré brýle (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 14.07. 2022 - 08:55:42
Let customers create their unique personalized gifts with "personalize" smart button on your website with hundreds of print on demand gifts options such as personalized jewelry, custom T-shirts, custom canvas prints, personalized mugs, etc.


[ Odpovědět ]

Carbide Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:43:04
People acme carbide insert tend to CNMG insert fall for these new products due to the classic and timeless looks they demonstrate. Its goods come with preeminent design and perfect lathe tool inserts details.The first-class carbide inserts simple design demonstrate the tcmt insert low-key cheap TNMG Turning Inserts with connotation.


[ Odpovědět ]


Insert Cnc (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:43:51
Besides cutting inserts, we also http://various-styles.blog.jp/ [various-styles.blog.jp] milling inserts factory have deep hole drilling inserts cutting turning inserts, http://easytouse.blog.jp/ [easytouse.blog.jp] CNC http://various-styles.doorblog.jp/ [various-styles.doorblog.jp] inserts, central and intermediate inserts Indexable tungsten rod sharpener milling inserts, http://wideworld.blog.jp/ [wideworld.blog.jp] special carbide drilling inserts

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Apple Glass chystá nové chytré brýle (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 14.10. 2023 - 06:59:04
There's no doubt i would fully rate it after i read what is the idea about this article. You did a nice job.
online sabong international


[ Odpovědět ]

Re: Apple Glass chystá nové chytré brýle (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 27.02. 2024 - 20:50:24
I like your post. It is good to see you verbalize from the heart and clarity on this important subject can be easily observed...When your website or blog goes live for the first time, it is exciting. That is until you realize no one but you and your.Awesome article, it was exceptionally helpful! I simply began in this and I'm becoming more acquainted with it better! Cheers, keep doing awesome! hualien hotels


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 05.03. 2024 - 20:14:23
Thank you because you have been willing to share information with us. The post is written in very a good manner and it contains many useful information for me.I high appreciate this post. Its hard to find the good from the bad sometimes, but I think youve nailed it! would you mind updating your blog with more information? online proofreading jobs


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund