Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

S hackery se nevyjednává!

Sponzorované odkazy:


Mnozí lidé zažili situaci, kdy byl jejich počítač zavirován a na monitoru se jim objevila výzva k zaplacení jako jediné řešení situace. Experti doporučují nenechat se vydírat a žádné výkupné neplatit. Obnovení systému vyjde mnohem levněji.

Organizace, jejichž počítače napadli hackeři, se mohou cítit pod velkým tlakem. Často ze strachu zaplatí vyděračům výkupné, jen aby se vyhnuli odstávce, která znamená propad jejich příjmů. Zaplatit hackerům výkupné, se zdá být na první pohled výhodné řešení, jak co nejrychleji obnovit data a minimalizovat ztráty příjmů. Zjištění Sophos, společnosti zabývající se řešením kybernetického zabezpečení nové generace, ukazuje pravý opak.

Výsledky globálního výzkumu této společnosti ukazují, že zaplacení výkupného výrazně nezmírní problémy s nápravou ani neminimalizuje ztráty, naopak je ještě zvyšuje. Sophos provedla výzkum během ledna a února 2020 ve 26 zemích světa. Věřit, že ihned po zaplacení výkupného dají hackeři vše do původního stavu, je podle společnosti Sophos mýtus. Podle jejího zjištění totiž pravděpodobně k obnově nestačí pouze jediný dešifrovací klíč. Hackeři obvykle sdílejí několik klíčů a jejich použití k obnově dát bývá složitou a časové náročnou záležitostí.

Navíc výkupné bývá obvykle dvojnásobek ceny, kterou organizace zaplatí za obnovu dat IT odborníkem. Výsledky globálního průzkumu společnosti Sophos ukazují, že v případě zaplacení výkupného hackerům činily náklady organizace v průměru 1,4 milionu dolarů. Pokud nezaplatily, tak to bylo 730 000 dolarů, což znamená úsporu 520 000 dolarů. A to rozhodně není málo.

Toto pravidlo platí i pro jednotlivce. Nechat si obnovit data vyjde levněji než zaplatit hackerům výkupné.

Zdroj:svetchytre.cz seznamzpravy.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 07.06, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Zaměstnání

"S hackery se nevyjednává!" | Přihlásit/Registrovat | 9 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.sk (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 29.08. 2021 - 16:40:44
Caldwell is one of the best companies that I have worked with. They were very patient and flexible as I was ordering from them. https://caldwells.com/interior-doors/flush-doors's the link to contact them.


[ Odpovědět ]

Re: S hackery se nevyjednává! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 27.09. 2021 - 05:17:35
General food thermometer can also be used to measure the temperature of barbecue, but not suitable for barbecue has a special door thermometer, called barbecue thermometer. This bbq termometer meat thermometer supplier has a triangular clip that holds the thermometer to the grill, making it easy to use without the hassle of carrying it around. And this thermometer is bimetal, durable, is a good choice for people to go out to barbecue at home.

The productnonionic surfactant Isomeric Alcohol Ethoxylates suppliers has excellent emulsifying ability, high surface activity, resistance to hard water, good chemical stability in a wide PH range, synergistic effect with other surfactants, good environmental compatibility, less odor than C11 fatty alcohol ethoxide and tetra

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 07.10. 2021 - 20:08:34
Really a great addition. I have read this marvelous post. Thanks for sharing information about it. I really like that. Thanks so lot for your convene. buy largo cream


[ Odpovědět ]

Common Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 04:42:39
Through our turning inserts price convenient online shop you can order products. And when we say "best", apt carbide inserts then we tungsten derby weights mean a carbide inserts that is just lathe cutting tools as good as the original!We are one of the biggest carbide inserts gesac inserts Probus Soafuia manufacturers and offerors in China. A lot of styles with superior quality at an affordable price are in hot sale here.


[ Odpovědět ]


Cnc Milling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:43:09
For your carbide wear rods next business steel inserts need or special project, surface milling inserts Estool turning inserts is your to-go manufacturer http://worthy.blog.jp/ [worthy.blog.jp] in China. We offer CCMT Inserts http://high-quality.blog.jp/ [high-quality.blog.jp] http://newbie.livedoor.biz/ [newbie.livedoor.biz] the tungsten brazing rods best-quality Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: S hackery se nevyjednává! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 19.10. 2023 - 09:31:48
Your blog has piqued a lot of real interest. I can see why since you have done such a good job of making it interesting. I appreciate your efforts very much.
online casino using gcash


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund