Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Ghost of Tsushima - nová hra, která láme prodejní rekordy

Sponzorované odkazy:


Na trhu se objevila nová hra Ghost of Tsushima. Velice rychle si získala příznivce a stala se nejrychleji prodávanou novou značkou Sony. Celosvětově se prodalo více než 2,4 miliony kopií. Jen v Japonsku se za pouhé tři dny prodalo 212 915 kopií. Čím vás tato hra dostane?

Zažijte život středověkého samuraje!

Děj hry Ghost of Tsushima vás zavede do konce 13. století, do doby kdy probíhala v Japonsku první mongolská invaze. Její počátek se odehrál na ostrově Tsushima. Ve hře přijmete roli samuraje Jina, synovce ostříleného samuraje a vládce Tsushimy. Vaším úhlavním nepřítelem je mongolský vůdce Khotun Khan.

Ovládáte techniky samurajského bojovníka i nečestné praktiky zákeřného zabijáka ve stínu. Mongolští nepřátelé jsou zákeřní a děsiví. Navíc jsou početnější než japonské vojsko. Snadno porazí tyto samurajské válečníky, kteří ctí samurajské tradice a obyčeje. Jako Jin máte na výběr ze dvou cest, bojovat čestně předem prohraný boj, nebo zvolit nečestné praktiky zákeřného zabijáka ve stínu a ochránit svůj domov před vetřelci.

Můžete se celou hrou proplížit jako skrytý a obávaný zabiják ve stínu nebo můžete kombinovat tento styl s technikami samurajského válečníka. Kombinace obou stylů je nejefektivnější.

Jako samuraj máte možnost vyzvat nepřátele k souboji a jedním úderem zničit až tři z nich. Zpočátku to funguje, jak však postupujete příběhem, soupeři jsou stále silnější, těžší a zákeřnější. Velice snadno se dostanete do problému, nemluvě o situaci, kdy vás protivníci vyprovokují k úderu v nevhodný čas.

Jako samurajský válečník Jin se během hry postupně zdokonalujete. Navíc si poměrně brzy můžete odemknout různé předměty, jako například vrhací nože, dýmovnici, které vám pomohou dostat se z vážných problémů.

Hra není jen o bojích

Velkou část hry sice zabírají boje, přesto se najde prostor i na jiné činnosti. Jako samuraj Jin se budete toulat otevřenou krajinou, poznávat rozmanitost přírody, potkávat různé postavy i sdílet radost s lidmi, kterým cestou pomůžete. Čekají vás také různé vedlejší úkoly, ve kterých budete například šplhat, sekat bambus, objevovat horská jezírka i zapomenuté svatyně. Ve hře je rovněž spousta sběratelských předmětů, které je dobré získat.

Přestože se děj hry Ghost of Tsushima odehrává ve skutečné historické době, obsahuje hodně věcí, které reálné nejsou. Vymyšlená jsou nejen jména postav, ve hře je spousta prvků z oblasti fantazie. Například cestu k nejbližšímu cíli vám bude ukazovat vítr, k bonusové svatyni vás dovede liška, jindy vám cestu ukáže pták. V jezírku s horskými prameny načerpáte sílu i zdraví. Během toulání se přírodou můžete také skládat básně.

Skvělý design, mistrovsky propracovaný příběh, špičková kvalita obrazu i zvuku, krásné prostředí – to vše si vás tak podmaní, že bude pro vás těžké od hry vstát.

Zdroj:.playstation.com hry.cz doupe.zive.cz reflex.cz jrc.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.07, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Ghost of Tsushima - nová hra, která láme prodejní rekordy" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund