Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Moleskine Journey  stylový digitální deník pro iPhony

Sponzorované odkazy:


V nabídce společnosti Moleskine najdeme nejen papírové diáře a zápisníky. Její nabídka obsahuje také digitální nástroje, Jedním z nich je mobilní aplikace pro iOS Moleskine Jouney.

Moleskine Journey není jen obyčejný digitální zápisník

Aplikace Moleskine Journey vás zaujme svým jednoduchým a současně elegantním designem. Jedná se o originální digitální zápisník se spoustou užitečných funkcí. Ihned po spuštění aplikace se objeví tři úvodní obrazovky, které vám stručně představí účel této aplikace. Po přihlášení či registraci získáte přístup k jejím funkcím. Hlavní stránka aplikace osahuje několik sekcí.

Můj den je místo v sekci Cíle na daný den, kde si můžete nastavit své denní cíle i přidat vlastní zvyky. Díky možnostem kontrolovat a sledovat své cíle vám sekce Cíle na daný den vám pomůže efektivně hospodařit s časem. Nechybí ani sekce Plánovač, která vás naučí plánovat. Najdete v ní přehled všech vašich úkolů a událostí, místo pro naplánování a naplánování provádění vašich aktivit.

Sekce Deník pro zápisky slouží k zapisování vašich myšlenek, poznámek. Podobnou funkci má i sekce Foto deník, jen místo zápisků používáte fotografie. Vyznavači zdravého životního stylu ocení sekci Jídelníček, ve které zdokumentují slovy i fotografiemi, co snědli během dne. Tato sekce jim zajistí výborný přehled o jejich stravovacích návycích.

Nevýhoda Moleskine Journey

Aplikace Moleskine Journey má jedinou velkou nevýhodu. Jedná se o placenou členskou službu s krátkou bezplatnou zkušební verzí. Zkušební doba je velmi krátká, trvá pouhý jediný týden. Navíc možnost využít jí bezplatně je nulová, k dispozici budete mít pouze read-only režim. Naštěstí cena předplatného není nijak vysoká, měsíční předplatné činí 119,- Kč. Noví uživatelé mají možnost využít akční nabídky v podobě ročního předplatného v hodnotě 649,- Kč.

Zde se můžete přihlásit k členské službě a získat přístup k aplikaci.

Zdroj:apps.apple.com jablickar.cz moleskinejourney.com

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.07, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Apple
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Moleskine Journey  stylový digitální deník pro iPhony" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund