Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6493
Komentářů: 1845

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Tvorba webu není vaší doménou? Nechte si poradit

Mít vlastní webové stránky, jestliže máme velkou společnost nebo malou živnost, je v dnešní době dá se říct samozřejmé. Jenomže kolik z nás se v tomto odvětví pohybuje nebo má vlastní zaměstnance, kteří se o firemní web starají? Chcete-li konečně používat váš vlastní web, se kterým budete plně spokojeni, je načase obrátit se firmu, která ví, co vše by měl váš web umět a nabízet.

Nemáte vlastní představu? Nevadí!

Ti, kteří rozumí svému řemeslu, často naprosto tápou v jiných odvětvích. Kupříkladu kvalitní a žádaný automechanik nemusí vůbec rozumět oblasti IT. Přitom je v jádru velmi šikovný… A takových je nás většina. Jestliže nemáte ani ponětí o tom, jak byste si váš web představovali, přijdou vám vhod webové šablony. Jde o takový přehled webů zhotovených pro společnosti s různým zaměřením. Některé si mohou být podobné, některé weby se mohou zcela lišit. Stačí vybrat si, která šablona je vašim požadavkům nejblíže a také, která je vám vzhledově nejpříjemnější. Vše se dá ale ve finále uzpůsobit vašim požadavkům, jestli v šabloně něco chybí či přebývá.

Webové stránky pro širokou veřejnost

Na webové stránky firem „chodí“ jak zákazníci, tak dodavatelé, spolupracující společnosti… Každý na nich přitom hledá něco jiné. Důležité je mít na nich aktuální kontakty, aby vás všichni našli, ať už telefonní čísla, e-maily, adresu, příp. bankovní spojení, členy rady atd. Stejně důležité je mít aktuální nabídku zboží. Velmi neprofesionálně působí, když na webu stále firma nabízí zboží, které již nevyrábí. To stejné platí o službách. Tvorba webu je na společnosti, která vám jej připraví, samotná správa je ale pak na vás, pokud není dohodnuto jinak.

Protože jsou návštěvníky webu nejčastěji zákazníci, zboží musí být kvalitně a dostatečně nafoceno, s podrobnými popisky, rozměry… Čím víc práce si dáte s webem, tím méně dotazů pak budete zodpovídat a ušetříte si mnoho času.

Neváhejte a zajistěte vaší firmě hezký web, který ji bude dokonale prezentovat. Budete dostupnější, viditelnější, budete působit profesionálně a pomůžete si i k lepším ziskům.Publikováno: 06.08, 2020  Autor: Petra Havlikova   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Tvorba webu není vaší doménou? Nechte si poradit" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund