Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Horská záchranná služba  aplikace, která vám může na horách zachránit živ

Sponzorované odkazy:


Chystáte-li se no hory, může se vám hodit aplikace Horská záchranná služba. Jejím autorem je Filip Maleňák, který vyvinul známou a oblíbenou aplikaci Záchranka.

Jediné tlačítko na přivolání pomoci

K přivolání Horské záchranné služby stačí stisknout tlačítko. Na dispečink Horské záchranné služby je okamžitě odeslána nouzová zpráva spolu s vaší GPS polohou, zdravotními údaji, kontaktu na blízké osoby i o problému, který nastal. Tyto údaje záchranářům velice pomohou a urychlí jejich pomoc.

Aplikace umí nejen přivolat pomoc

Autor aplikace Horská záchranná služba myslí také na prevenci, proto do této své aplikace zařadil zajímavé funkce. Elektronická kniha túr a vycházek vám pomůže vybrat si trasu horské túry. V Elektronické knize si vyberete start, cíl, oblast pohybu a délku trvání túry.

Na základě údajů, které jste zadali, vám aplikace zobrazí informace o terénu i o nebezpečí, která na vaší trase hrozí. Jedná se například o nebezpečí lavin, špatného počasí a dalších život ohrožujících nebezpečí. Na konci túry se nezapomeňte odhlásit. Pokud se neodhlásíte, Horská záchranná služba se vám vydá na pomoc.

Šikovná funkce, která se může hodit, je Varování a výstrahy. Nabídne vám soubor všech nebezpečí, která hrozí v oblasti, kde se nacházíte. V aplikaci najdete také užitečné rady, jak předejít problémům, návod na provedení první pomoci, včetně interaktivního návodu na resuscitaci. Místa zájmu je funkce, která vám zobrazí na displeji vašeho smartphonu nejbližší služebnu Horské služby, databázi defibrilátorů, horské chaty, meteorologické stanice i webové kamery.

Nepodceňujte vyplnění profilu

V aplikaci Horská záchranná služba je třeba po jejím stažení vyplnit Profil uživatele. Čím více informací do Profilu o sobě napíšete, tím lépe. Vyplnění podrobných informací o sobě vám může zachránit život. Osobní údaje, kontakty na blízké osoby, zdravotní údaje výrazně urychlí proces vaší záchrany.

Je doporučováno vyplnit i nepovinné údaje. Jejich vyplněním totiž získáte možnost využívat všechny funkce této aplikace. Veškeré vámi vyplněné údaje se nikam neukládají, slouží pouze pracovníkům Horské záchranné služby pro případ, že budete potřebovat jejich pomoc.

Posledním krokem, bez kterého není možné v případě nouze odeslat dispečinku Horské záchranné služby nouzovou zprávu s vaší přesnou polohou. Ověřené telefonní číslo pouze k tomuto účelu. Aplikaci pro Android a iOS lze stáhnout zde

Aplikace může zachránit život, nejlepší však je nedostat se do situace, kdy ji budete potřebovat. Na stejné stránce, kde si můžete stáhnout tuto aplikaci, najdete „Horské záchranářské desatero“. Jedná se o soubor doporučení, jak předejít nepříjemným komplikacím.

Aplikace Horská záchranná služba je výborná, má však jednu nevýhodu. Nelze jí použít všude na horách. Vydáte-li se například do švýcarských Alp, aplikaci nebudete moci využít. Ta totiž funguje pouze v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rakousku.

Zdroj:svetchytre.cz app.hzs.sk play.google.com

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.08, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Apple

"Horská záchranná služba  aplikace, která vám může na horách zachránit živ" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

turning inserts price (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:03:18
Our company is dedicated to providing Internal Thread Inserts the best and newest designer products at a fraction of Carbide Grooving Inserts the cost.There are many different types and sizes carbide drilling inserts of the product, by age, class, turning insert the choice of differentiated, efficient manner, widia inserts etc.


[ Odpovědět ]


Grooving Tools (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:40:57
For your special requirement, our technical tungsten long rods department parting and grooving inserts will help you all the way. bta drilling We will develop your project, advice you threading insert if https://cncinserts.edublogs.org necessary to Carbide Grooving Inserts carbide rod blanks http://high-quality.blog.jp/ [high-quality.blog.jp] http://good-time.blog.jp/ [good-time.blog.jp] increase productivity, and save money. central and interm

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Horská záchranná služba  aplikace, která vám může na horách zachránit živ (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 16.10. 2023 - 05:48:58
I Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.
online slots philippines


[ Odpovědět ]

Re: Horská záchranná služba  aplikace, která vám může na horách zachránit živ (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 28.03. 2024 - 10:55:06
We are updating the database of famous celebrities in order to be the largest website in this field, if you can't find any celebrity you like who has not included in our site, please contact us, thank you!


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund