Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Samsung Galaxy Tab S7+

Sponzorované odkazy:


Mnoho značek se pokouší porazit legendární iPady, ale žádná společnost dosud nenapadla Appleovu dominanci tak, jako Samsung. Zcela nový tablet Samsung Galaxy Tab S7+ je zatím nejlepším pokusem této korejské firmy.

Na první pohled je Galaxy Tab S7+ dokonalý: elegantní a ohromující design, podporu 5G, nádherný 120 Hz displej, špičkový procesor, S Pen s nízkou latencí a konečně - rozhraní přizpůsobené pro zvýšení produktivity. Spolu s pouzdrem obsahující klávesnici, obrovskou baterií a režimem DeX se nyní přibližuje notebooku víc než kdy jindy.

Pozitivní zážitek navíc nezmizí ani po nějaké době používání. Seznam různých dostupných funkcí daleko převažuje nad jediným, přesto poměrně velkým problémem (avšak spíše subjektivním) - je zkrátka až příliš velký a stejnou konfiguraci hardwaru na jiném modelu nenajdete. Kromě toho je však Galaxy Tab S7+ zatím nejlepším Android tabletem.

Design a displej

Galaxy Tab S7+ má krásné elegantní matné sklo na zádech, které je na dotek velmi příjemné, a ostré hrany, jenž vypadají podobně jako má model iPad Pro. Čisté linie vzadu přerušuje pouze lesklá lišta poblíž jedné strany, která slouží k magnetickému připevnění a nabíjení S Pen. Zařízení je také velmi tenké a na svou velikost poměrně lehké.

Co se týče displeje, je Galaxy Tab S7+ vybaven 12,4 palcovým AMOLED displejem s bohatými barvami a vynikající ostrostí. Displej tohoto tabletu je jedna z jeho největších předností - iPad Pro má například také krásný displej, nicméně se jedná pouze o LCD, tudíž s Tab S7+ dostanete bohatší a podmanivější barvy.

Další vítanou funkcí je podpora obnovovací frekvence 120 Hz. Vysoký obnovovací kmitočet na tak velkém za barevném displeji je opravdu úžasná věc, i přesto, že o něco rychleji vybíjí baterii.

Tento velký a výjimečný displej je vhodný pro téměř cokoliv, ať už jde o hraní her, sledování Netflixu nebo vedení videohovorů.

Hardware

S čipovou sadou Snapdragon 865+ na palubě je zařízení doslova mašina. Nikdy nebudete mít pocit, že se s vámi snaží udržet krok, vždycky bude daleko napřed. Ve spojení s kvalitním displejem a zefektivněným rozhraním One UI je tento tablet mnohem výkonnější, než jeho předchůdci. Bez většího přemýšlení se dá označit za nejrychlejší tablet s operačním systémem Android.

Pokud jde o paměť RAM, tak přichází ve verzích s buď 6 nebo 8 GB. V současné době sice máme telefony i s 12 GB RAM, ale pokud nejste náročný multitasker, nepocítíte to. I tak by se ale vzhledem k jeho vyšší ceně mohla vyskytnout 8 GB základní verze a 12 GB prémiová verze.

Pero, rozhraní a produktivita

Samsung představil mnoho nových funkcí podporující produktivitu a multitasking. Jedná se například o novou a vylepšenou verzi Multi-Active, která umožňuje otevřít a používat až tři aplikace současně.

S Pen si prošlo také několika změnami. Nynější model má sníženou latenci a otravná prodleva, jenž existovala u předchozích tabletů Samsung, je nyní pryč. I jeho design se trochu změnit a drží se tak lépe v ruce.

Baterie

Pod matnými skleněnými zády na Samsungu Galaxy Tab S7+ je zasunutá ohromná baterie s kapacitou 10 090 mAh a vydrží vám celý den za jakýchkoliv podmínek. Můžete se těšit na sedm a půl hodin procházení webu, šest hodin a čtyřicet pět minut multimediální spotřeby a téměř deset hodin hraní her.

Ještě působivější je pak 45W superrychlá podpora nabíjení. Budete si však na tu superrychlou nabíječku muset vydělat, v balení je totiž dodávána pouze 10W nabíječka, která zařízení nabije za necelé tři hodiny.

Fotoaparát

Ne že by fotoaparát na tabletu mnoho lidí zajímal, ale tento model má na zádech duální kameru - hlavní 13MP fotoaparát doplněný o 5MP ultraširokou kameru.

Pro pracovní videohovory vám vepředu bude sloužit 8MP selfie fotoaparát, který je detailní a má dobrý dynamický rozsah, což je pro videohovory užitečné.Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 11.08, 2020  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund