Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6589
Komentářů: 1903

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Fitbit připravuje novinky  hodinky Sense 2 a Versa 3, náramek Inspire 2

Sponzorované odkazy:


Společnost Fitbit klade důraz na zdraví. Důkazem jsou její novinky – chytré hodinky Sense a Versa 2 i chytrý náramek Inspire 2. Oboje hodinky i náramek se mají objevit na českém trhu 25. září 2020. Představme si jednotlivé žhavé novinky společnosti Fitbit.

Fitbit Sense 2 – hodinky, které umí změřit stres i teplotu těla

Top modelem společnosti Fitbit jsou chytré hodinky Fitbit Sense 2, nazývané také zdravotní hodinky. Kromě měření srdečního tepu a monitorování kvality spánku, změří EKG, teplotu těla na zápěstí a dokonce i míru stresu. Jedná se o první hodinky, vybavené senzorem EDU, který měří elektrodermální aktivitu přímo ze zápěstí. Hodinky změří nejen míru stresu, rovněž nabídnou více než sto možností, jak se uklidnit pomocí dechových a meditačních cvičení. Fitbit Sense 2 vypočítají také dechovou rychlost a změří saturaci krve kyslíkem. Nechybí ani GPS, více než 20 sportovních a cvičebních módů, ženy ocení menstruační kalendář.

Data ze senzorů hodinek se zobrazí nejen AMOLED displeji, chráněném tvrzeným sklem Gorilla Glass, lze je rovněž analyzovat v doprovodné aplikaci. Výsledkem je možnost detekce srdečních vad, prvních známek zvýšené teploty. Algoritmus dokáže také u 50 % uživatelů odhalit koronavirus ještě před projevem příznaků.

Samozřejmostí je odolnost vůči vodě, velká výdrž baterie, rychlé nabíjení, podpora hlasových asistentů Alexy a Google Assitenta, podpora NFC i mobilních plateb Fitbit Pay. Vestavěný mikrofon a reproduktor umožní přijmout telefonní hovory. Hodinky mají být dostupné v barevných variantách Lunar White a Carbon.

Fitbit Versa 3 – hodinky pro sportovce

Hodinky Fitbit Versa 3 jsou vyrobené na míru sportovcům a pohybově aktivním jedincům. Kromě klasických funkcí chytrých hodinek, jako je měření tepu a kvality spánku, disponují GPS, mapou intenzity tréninku. Součástí jejich výbavy je vylepšená technologie PurePulse 2, více než 20 sportovních a cvičebních módů a funkce Minut v aktivní zóně a mnoho dalších užitečných vychytávek.

Společnost Fitbit nezapomněla na vestavěný reproduktor, mikrofon ani na podporu Fitbit Pay a podporu hlasových asistentů Alexy a Google Asistenta. Hodinky dorazí na trh v barvách Black, Pink Clay a Midnight.

Fitbit Inspire 3 – náramek, který změří i srdeční tep

Poslední žhavou novinkou společnosti Fitbit je chytrý náramek Fítbit Inspire 3. Kromě měření kvality spánku nabídne více než 20 sportovních a cvičebních módů a schopnost změřit srdeční tep. Vylepšení oproti jeho předchůdci se kromě vybavení dočkal také design a výdrž. Náramek vydrží v provozu na jedno nabití až 10 dní. Chybí však GPS a podpora Fitbit Pay. Tento elegantní náramek bude dostupný v barvách Black, Desert Rose a Lunar White.

Zdroj:dotekomanie.cz gizchina.cz svetandroida.cz smartmania.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 28.08, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Digitální šperky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Fitbit připravuje novinky  hodinky Sense 2 a Versa 3, náramek Inspire 2" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Fitbit připravuje novinky  hodinky Sense 2 a Versa 3, náramek Inspire 2 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 14.01. 2021 - 20:28:46
Thanks for this wonderful post and great article weed for sale
cereal carts
exotic carts


[ Odpovědět ]

Re: Fitbit připravuje novinky  hodinky Sense 2 a Versa 3, náramek Inspire 2 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 15.01. 2021 - 12:55:08
Thanks for this wonderful content and nice theme from palmserver.cz Czech Republic
weed for sale


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund