Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Kde vzít peníze na počítače pro distanční výuku? Podívejte se na repasované

Sponzorované odkazy:


Děti chodí do školy teprve dva týdny a desítky škol už jsou zavřených. Tam, kde se normálně učí, často do výuky nedochází všichni žáci. Kdo totiž zakašle, ten musí zůstat doma, i kdyby ho trápilo jen obyčejné nachlazení. Distanční výuka je na spadnutí a spolu s ní i problémy, které jsme řešili už na jaře. Jedním z nich je nedostatek počítačů či notebooků v domácnostech.

Za běžných okolností není nutné, aby měl každý člen domácnosti vlastní počítač či notebook. Pokud děti potřebují udělat něco do školy, k počítači si sednou. Na sociální sítě, sledování videí a komunikaci s kamarády jim ovšem bohatě postačí telefon. K distanční výuce se na něm však nepřipojí. Střídat se u jednoho počítače je nemožné, těžko sladíte rozvrh více dětí tak, aby se u počítače vystřídaly. Co tedy dělat, když nemáte desetitisíce, abyste svým dětem pořídili novou techniku? V takovém případě pomohou repasované počítače a notebooky.

Zařízení jako nová, ale za zlomek ceny

Repasované notebooky již byly používané. Nejde však o zboží z druhé ruky v pravém slova smyslu. Jedná se totiž o zařízení, která jsou ve velmi dobrém stavu. Velmi často jsou vykupována například od firem, jež pravidelně mění své počítačové vybavení. Před tím, než je repasovaný počítač nabídnut k prodeji, je navíc pečlivě otestován, vyčištěn a připraven pro nového zákazníka. Pokud na něm nějaká vada je, obvykle jde o škrábance na víku nebo baterii v horším stavu, vždy je to uvedeno a vy víte, co kupujete. Škrábance na funkčnost nemají vliv a baterie se dá pořídit nová, budete-li to v budoucnu potřebovat. U distanční výuky ovšem děti sedí doma u zdroje elektřiny, a tak baterii s dlouhou výdrží většinou nepotřebují.

Poskládejte si svůj repasovaný počítač

Kromě počítačů a notebooků se dají pořídit třeba i repasované LCD monitory. Cenově vychází velmi dobře, seženete je kolem 1 000 korun. A ceny notebooků? Lehký školní notebook s webkamerou a procesorem Intel Core i3/i5 se dá pořídit i do 6 000 Kč, což velmi uleví rodinnému rozpočtu. A kde tyto nabídky hledat? Podívejte se na portál LevnaPC.cz a nechte si od odborníků doporučit řešení vhodné pro vás. Vědí, které levné notebooky a počítače zvládnou videokonference ZOOM, Microsoft Teams, komunikaci přes Skype či kancelářský balíček Microsoft Office 365.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.09, 2020  Autor: Petra Havlikova   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Kde vzít peníze na počítače pro distanční výuku? Podívejte se na repasované " | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Kde vzít peníze na počítače pro distanční výuku? Podívejte se na repasované (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 15.01. 2021 - 12:58:51
Thanks for this wonderful article about Czech weed for sale


[ Odpovědět ]

sk (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 13.07. 2021 - 15:09:49
I have worked with a lot of door companies, but I could say that Caldwells is the best yet with their high quality doors and low prices. If any of you is interested, https://caldwells.com/interior-doors the link.


[ Odpovědět ]

Re: Kde vzít peníze na počítače pro distanční výuku? Podívejte se na repasované (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 20.07. 2021 - 18:50:33
It was wondering if I could use this write-up on my other website, I will link it back to your website though.Great Thanks. voyance telephone


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund