Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6539
Komentářů: 1884

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Další rána pro Huawei  zákaz používat fotočipy od Sony

Sponzorované odkazy:


Čínský gigant Huawei přišel nejen o plnohodnotný Android. Následně přišel také o svoje procesory Kirin, které využívají americké technologie. A nyní příchozí další úder v podobě zákazu používat špičkové fotočipy od Sony.

Zákaz používat do svých smartphonů fotočipy od Sony je pro Huawei tvrdá rána. Společnost Sony totiž patří v oblasti fotočipů mezi světové špičky. Díky fotočipům se společnost Huawei mohla pyšnit titulem „nejlepší výrobce fotomobilů“. Za fotočipy značky Sony bude obtížně hledat náhradu a přijde tak o svou největší přednost.

Sony je sice japonská firma, nemálo však operuje na americkém trhu. Jelikož ho nechtěla ztratit, vyhověla Američanům. Jelikož je Huawei jejím největším klientem, je možné, že požádá o výjimku na povolení obchodu s Huawei. Jinak by totiž přišla o zhruba 470 milionu amerických dolarů. Tuto ztrátu bude obtížné kompenzovat, přestože Sony sjednala s Apple dohodu o dodání součástek pro nové LIDAR senzory Time-of-Flight.

Uvidíme, jak to nakonec dopadne. V každém případě se Huawei nemůže spoléhat na to, že si Sony požádá výjimku na povolení obchodu s tímto čínským gigantem a dostane ji. Svědčí o tom skutečnost, že čínský výrobce v roce 2021 plánuje vyrobit pouze 30 % z celkového počtu smartphonů, které vyrobil tento rok.

Zdroj:svethuawei.eu mobilizujeme.cz techbyte.sk

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.09, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Další rána pro Huawei  zákaz používat fotočipy od Sony" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Další rána pro Huawei  zákaz používat fotočipy od Sony (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 15.01. 2021 - 12:59:01
Thanks for this wonderful article about Czech weed for sale


[ Odpovědět ]

sk (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 28.07. 2021 - 20:15:01
A lot of my colleagues were recommending this printing center when I was still starting in the field. I was really surprised by their expertise in both digital and offset printing services. Not only that, they also use a wide variety of high-quality papers. https://www.digitekprinting.com/vinyl-banners out this link to see more about their services.


[ Odpovědět ]

Re: Další rána pro Huawei  zákaz používat fotočipy od Sony (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.09. 2021 - 11:00:59
EN 50290-2-27-2002 applies to communication cables. It is written in Part 2-27: Common design rules and construction; Halogen free flame retardant thermoplastic sheathing compounds (Note: Applies only in conjunction with EN 50290-2-20).

This Customized CHIP SCOOP is ideal for catering use,meanwhile it makes serving up chips and French fries easy. The wide scoop allows you to pick up chips straight from the tray or chip warmer, while the drainage holes let any excess oil drain away.

6000mAh wireless charger for sale Delivery Input & Output: The WirelessJuice can be recharged in 2 hours. Charge a MacBook Pro to 90% in 4 hours and fully char

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Další rána pro Huawei  zákaz používat fotočipy od Sony (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.09. 2021 - 11:01:31
IEC 60794-4-10 defines test procedures for establishing uniform environmental performance requirements for:
1. Fibre optic cables for telecommunications equipment and equipment using similar technologies, and
2. Cable with both optical fiber and wire.
Fiber optic cable
Throughout the document, the term "optical cable" may also include optical fiber units, microtubule fiber units, etc. For reference guidance on all types of test methods and general requirements and definitions, see IEC 60794-1-2. The second edition cancels and replaces the first edition published in 2012. This is a technical revision. The second edition includes the following major technical changes related to the previous edition:
1. New test method, named F16-combined flow (drop)[E14 in IEC 60794-1-21];
2. New test method F17- cable shrinkage test (fiber protrusio

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 07.10. 2021 - 20:09:24
Excellent website! I adore how it is easy on my eyes it is. I am questioning how I might be notified whenever a new post has been made. Looking for more new updates. Have a great day! Largo cream price in Pakistan| Original Products| Made in Germany


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund