Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

TCL MOVETIME Family Watch MT43A  chytré hodinky pro seniory

Sponzorované odkazy:


Současný trh nabízí chytré hodinky pro různé kategorie uživatelů. Výjimkou nejsou ani senioři. Již během letošního podzimu se objeví TCL MOVETIME Family Watch MT43A, chytré hodinky, které nabídnou seniorům užitečné funkce i možnost je využít jako miniaturní telefon.

Funkce, které pomáhají seniorům

Chytré hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT43A jsou vyrobené na míru seniorům. Detekce pádu, monitorování srdečního tepu i kvality spánku, hands-free vytáčení telefonních hovorů jsou funkce, které mohou seniorům pomocí.

Nechybí ani funkce připomenutí času, která starším lidem připomene, kdy je třeba si vzít léky, ani funkce, která jim oznámí, že je čas se hýbat.

Velice užitečné je SOS tlačítko, jehož stisknutím může senior rychle zavolat svému kontaktu. Díky 4G připojení obdrží tato kontaktní osoba přesnou polohu seniora.

Design přizpůsobený seniorům

Chytré hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT43A jsou přizpůsobeny seniorům nejen svou výbavou, nýbrž i designem. Jsou opatřeny dotykovým AMOLED displejem o rozměrech 41×48.5mm. Grafické prostředí hodinek obsahuje velké ikony, které zajistí dobrou čitelnost. Rovněž přijde vhod odolnost vůči vodě a prachu, zaručená certifikací IP67.

Zdroj:dotekomanie.cz technave.com svetandroida.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.09, 2020  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"TCL MOVETIME Family Watch MT43A  chytré hodinky pro seniory" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: TCL MOVETIME Family Watch MT43A  chytré hodinky pro seniory (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 14.01. 2021 - 11:09:17
Grafické prostředí hodinek obsahuje velké ikony haha weed for sale


[ Odpovědět ]

sk (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 02.07. 2021 - 09:28:58
As I was still starting my business, I was really having a hard time determining a design for my printout materials. However, through this printing center, I was able to come up with the design that I want and got high quality printouts as well for a very affordable price. Heres the https://www.digitekprinting.com/foam-core-posters to see their portfolio.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund