Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší Android hry 2019-2020

Sponzorované odkazy:


Hraní na mobilních zařízeních se zlepšuje a vyvíjí každým rokem víc a víc a vydání Android Nougat a Vulkan API to jen dokazuje. Pojďme se bez dalších řečí podívat na ty nejlepší z nejlepších her pro Android na trhu z roku 2019 a novější!Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile je tak intenzivní hra s neuvěřitelně vysokým hodnocením, že ji prostě musíme zmínit hned jako první hru v tomto seznamu. Tato hra nabízí jak normální FPS online režim PvP, tak i battle royale až pro 100 hráčů. Tato skutečnost hru řadí do vzácné kategorie, ve které konkuruje například PUBG Mobile, ale zároveň konkuruje s běžnými FPS PvP, jako jsou Critical Ops nebo Modern Combat.

Tato hra je ke stažení zdarma a můžete v ní provést nákup kosmetických předmětů.

Genshin Impact

Genshin Impact je akční RPG hra s mechanikou gacha. Po svém vydání získala široký ohlas u kritiků za působivý vizuální vzhled a vynikající hru. Na první pohled vypadá jako Zelda: Breath of the Wild, ale jak se zdá, tak tato skutečnost nikomu opravdu nevadí. Díky vizuálním prvkům, mechanice hry a zcela otevřenému světu se hra cítí být mnohem méně omezující než většina žánrů. Pokud vývojáři neudělají nějakou chybu, měla by hra zůstat vynikající ještě dlouho.

Tato hra je ke stažení zdarma s možností nákupu v aplikaci.

GRID Autosport

Hra GRID Autosport byla spuštěna v roce 2019 a okamžitě se stala jednou z nejlepších závodních her pro Android. Franšízy Riptide GP a Asphalt jsou také celkem dobré, ale zdá se, že na GRID Autosport nic nedosáhne. Jedná se prémiovou hru bez nákupů nebo reklam v aplikaci a může se také pochlubit vynikající grafikou, ovládáním, podporou hardwarových ovladačů, spoustou aut k odemčení a řadou závodních režimů. Je sice trochu dražší a chybí jí některé maličkosti, které se závodním fanatikům obvykle líbí, ale jinak s ní prožijete jeden z nejlepších závodních zážitků v Obchodu Play.

Tato hra stojí 290 Kč bez možnosti nákupu v aplikaci.

GRIS

GRIS je adventura s prvky logických plošinovek. Jedná se o hru, o které víte, že je dobrá, už jen při pohledu na ni. Ve hře sledujete Gris - mladou dívku ztracenou ve svém vlastním světě, která se vyrovnává s bolestivými zážitky ve svém osobním životě. Ve hře se nedá zemřít ani nic podobného. Jednoduše prozkoumáváte svět, řešíte hádanky a užíváte si herní prostředí. Také neobsahuje téměř žádný text a místo toho se rozhodla vyprávět svůj příběh prostřednictvím vizuálních prvků. Je to umělecká hra, ale jedna z nejlepších ve svém žánru.

Tato hra stojí 140 Kč.

Legends of Runeterra

Legends of Runeterra je jednou z nejnovějších her pro Android na tomto seznamu. Je to hra podobná například hře Hearthstone. Hráči v ní sbírají karty a staví si z nich balíčky. Poté bojujete s protivníky online. Tato hra se snaží odstranit co nejvíce náhodnosti a celkově vede k dobrému hernímu zážitku. Obsahuje 24 šampionů, spoustu karet a můžete v ní také na souboj pozvat své přátele.

Tato hra je zdarma s možností nákupu v aplikaci.

Levelhead

Levelhead je nová platforma od Butterscotch Shenanigans, od stejného vývojáře hry Crashlands. Jedná se o plošinovou s 90 úrovněmi, překvapivě uspokojivým ovládáním a vynikajícím humorem. Od ostatních her se však odlišuje od možností sestavovat nové úrovně a nahrávat je do hry. Ostatní hráči si je pak mohou stáhnout a nejpopulárnější z nich jsou oceněny. Tato hra navíc obsahuje funkci rychlého běhu a každá úroveň má svůj vlastní žebříček.

Tato hra stojí 190 Kč, ale pokud máte Google Play Pass, tak je zcela zdarma bez reklam a nákupů v aplikacích.

Monument Valley 1 a 2

Oba dva díly mají prakticky identické herní mechaniky a grafiku. Hráč prochází dobrodružstvím prostřednictví hádanek ve stylu Escher, kde přemisťujete okolí a navádíte tichou princeznu skrz krásný svět.I zde navíc platí, že pokud máte předplacený Google Play Pass, máte obě hry „zadarmo“.

Běžná cena prvního dílu je 110 Kč, druhého dílu potom 150 Kč.Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 15.10, 2020  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund