Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6493
Komentářů: 1845

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Samsung Galaxy SmartTag

Sponzorované odkazy:


Již více než rok slýcháváme zvěsti o takzvaných „Apple AirTags“ - malých zařízeních o velikosti mince, které by uživatelům iPhonu měly pomoci najít vše, k čemu přiděláte značku. Ať už ale Apple AirTag přichází, či nikoli, Samsung byl rychlejší a vydal nový Samsung Galaxy SmartTag.

Je poněkud objemný - každý, kdo očekával kouzelný drobný štítek, který se vejde kamkoliv a zůstane téměř neviditelný, bude jistojistě zklamán. Účel ale plní na jedničku a pomůže vám najít jakoukoliv věc, kterou často ztrácíte.

Zvládne vám Samsung Galaxy SmartTag pomoci najít ztracené klíče? Rozhodně ano. Může vám pomoci najít ztraceného domácího mazlíčka? No… je to sice možné, ale ne snadné, pokud je mazlíček neustále v pohybu. Čtěte dál a dozvíte se více o tom, jak toto zařízení funguje.

Stojí za to zaplatit těch 899 Kč? SmartTag vám určitě zajistí dostatečný pocit klidu a nebudete se muset stresovat, že nemůžete najít nějakou cennou věc. Je to také výhodné, pokud máte například dítě, jenž má tendenci často schovávat věci.

Většina lidí však bude chtít přidat štítek na vícero věcí - klíče od domu, klíče od auta, psa, peněženku a tak dále. V takovém případě vám doporučujeme chvíli počkat. Proč? V době vydání tohoto článku je Samsung Galaxy SmartTag na oficiálním webu uveden jako „1 balení“, což vede k přesvědčení, že za nějakou dobu vydá i sadu s mírnou slevou.

Velikost a design

Byli jsme poněkud zklamaní, když jsme viděli, jak je SmartTag velký - jeho rozměry jsou 1.57“ x 1.57“ (4x4 centimetrů). Velikost se dá také přirovnat zhruba ke dvou třetinám pouzdra AirPodů, což vám rozhodně přidá na váze a mohutnosti často i tak objemné klíčenky. Nebude dělat dobře ani pejskům menších rozměrů. Jeho tloušťka se pohybuje okolo jednoho centimetru, což také není zrovna „nenápadné“.

Máme pro to však určité pochopení - zařízení by přece mělo mít robustní Bluetooth připojení a poměrně hlasitý reproduktor. Je to takový ten produkt, u kterého byste měli hodnotit především funkci nad jeho vzhledem a formou.

Za zmínku také stojí to, že Samsung Galaxy SmartTag nemá certifikát vodotěsnosti. Pokud jej tedy plánujete připevnit k obojku retrívra, který miluje plavání - nezapomeňte ho sundat před každou cestou k jezeru!

SmartTag používá uživatelem vyměnitelnou baterii CR2032 velikosti mince. Společnost Samsung tvrdí, že jedna taková baterie vám vydrží kolem roku, tak si nezapomeňte v kalendáři označit den, kdy jste zařízení začali používat.

Výměna samotné baterie však není příliš dobře vymyšlená. Ve spodní části štítku je malý otvor, za který musíte nehtem nebo nějakou mincí zatlačit, a není to snadná záležitost - musíte opravdu zabrat. Nejsme si tedy jistí, kolik výměn baterií SmartTag přežije.

A jak to funguje?

Samsung Galaxy SmartTag připojíte ke svému Galaxy telefonu prostřednictvím aplikace Samsung SmartThings. Kdykolik jsou váš telefon a SmartTag v dosahu, můžete SmartTag najít podle lišty „Síla signálu“, která se objeví na obrazovce telefonu. Čím hlasitější signál, tím blíže ke SmartTagu jste.

Další funkcí je možnost kliknout na tlačítko „Vyzvánět“, které vyzve SmartTag, aby začal přehrávat poměrně hlasitý a rozeznatelný zvuk. Je tedy snadné najít své klíče pod hromadou oblečení, v zásuvce nebo například v kapse.

A co když jste mimo dosah? Zde pak přichází kouzlo ekosystému Samsung.

Každý Samsung Galaxy SmartTag má svůj vlastní identifikátor. Jakmile ho zaregistrujete ve své aplikaci SmartThings pomocí Samsung účtu, bude štítek navždy váš (nebo dokud ho z účtu zase neodstraníte).

SmartTag bude neustále „sledovat“ ostatní Samsung telefony kolem sebe pomocí silné Bluetooth LE antény. Jakmile tedy nějaké zaznamená, vyšle signál a dá telefonu daný identifikátor.

SmartTag tak v podstatě říká jinému telefonu: „Hele kámo, jsem tady, dejte prosím vědět mému majiteli!“.

Galaxy telefon třetí strany poté odešle souřadnice a identifikátor do sítě Samsungu, takže jakmile se přihlásíte do svého účtu, uvidíte, kde byl váš štítek viděn naposledy.

Celý proces je automatický, není tedy nutný žádný vstup uživatele.Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 17.02, 2021  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Samsung Galaxy SmartTag" | Přihlásit/Registrovat | 8 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.


sk (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 29.04. 2021 - 23:30:24
63. If any of you is having a hard time looking for the perfect doors for your projects, Caldwells all that you need to contact. A lot of people are also recommending them to me. https://caldwells.com/interior-doors/caldwells-signature-door-seriesout their products here.


[ Odpovědět ]

Re: Samsung Galaxy SmartTag (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 01.05. 2021 - 19:50:23
Great Samsung. In my country problem is spare parts for that model of phone


[ Odpovědět ]

Re: Samsung Galaxy SmartTag (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 05.05. 2021 - 18:20:52
Really good article, this is very interesting gutter cleaners edinburgh [edinburghguttercleaningcompany.com]


[ Odpovědět ]

sk (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 05.05. 2021 - 22:19:37
In my years of working in this field, I have never seen a printing company this professional. Their outputs are really on time and of high quality considering the amount that I paid, it really is worth it. Im glad that I am working with them now. See this https://www.digitekprinting.com/vinyl-banners to see what Im talking about.


[ Odpovědět ]

Re: Samsung Galaxy SmartTag (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 23.09. 2021 - 03:34:24
GM SENSOR China manufacturer This utility model discloses an automobile universal pressure sensor which is convenient for signal transmission .
modular sofa supplier, which can be flexibly and elastically changed according to different home spaces and needs, and can be arranged and combined into Diverse sofa
High efficiency Small UPS exporter, professionally provided The full range of UPS power supply product quotation schemes and purchase consultation, UPS uninterruptible power supply company focuses on the development, manufacturing, sales and service of UPS power supplies, EPS power supplies and other products. Welcome to inquire!
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Samsung Galaxy SmartTag (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 29.09. 2021 - 03:27:17
the information on this blog is interesting, I'm happy to stop by this blog, good job! Tiket masuk Kawah Putih Ciwidey [kawahputihciwidey.com]


[ Odpovědět ]

Re: Samsung Galaxy SmartTag (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 07.10. 2021 - 01:57:12
This blog is very good and recommendation apk hack akun ff dengan salin id


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund