Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

PhatNotes 5.2 for Smartphone & Pocket PC - génius na poznámky!

Sponzorované odkazy:


Program PhatNotes patří asi k tomu nejlepšímu, co si lze představit pro náročnou práci s poznámkami. Aplikace sdružuje funkce několika běžných programů do kompaktního celku. Výsledkem je profesionální, velice účinný nástroj pro efektivní práci s časem, informacemi, databázemi a tak podobně.

Program od počátku získává vysoká hodnocení recenzentů i různých softwarových magazínů a již dávno získal pověst legendy. Stručný popis aplikace by asi měl znít tak, že se jedná o program pro psaní, editaci a vyhledávání poznámek, který je kombinován s outlinerem. Jde o výborný prostředek pro řízení projektů, ale svoje využití najde i v běžném každodenním shonu, kdy se může stát doslova osobní informační centrálou. Novinkou verze 5.2 je tzv. "context analyzer", kompatibilita s nejnovějšími Windows Mobile 6 a 6.1 a lepší podpora spolupráce s MS Outlookem. Context analyzer je prostředek k lepšímu sdílení a vzájemnému "svazování informací", kterými může být cokoli, a to včetně internetových odkazů nebo vzájemných linků na jiné poznámky...

Oficiální stránky s plným výpisem funkcí a možností aplikace jsou zde. Cena nové licence je 39.95 USD. Upgrade z verzí 5.xx je zdarma, ze starších stojí 24,95 USD. K dispozici je 30ti denní zkušební verze, kterou doporučujeme využít.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 20.02, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"PhatNotes 5.2 for Smartphone & Pocket PC - génius na poznámky!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund