Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6596
Komentářů: 1908

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Vynikající systémová utilita zdarma!

Sponzorované odkazy:


Je nám potěšením představit vám nástroj, který je zdarma a zároveň obdsahuje vše, co si od systémové utility můžete přát. S příslovečnou německou precizností je program WR-Tools ResInfo 1.54 propracován do detailů, které musíme pochválit. Podívejte se s námi na preview této užitečné freewarové aplikace.

Program zabere v operační paměti přístroje maximálně 76 KB, což je velice příznivá hodnota. K obnovování informací dochází co 5 sekund. Všechno je uspořádáno do 7 záložek, které mají na starosti baterii, paměť, úložný prostor, běžící úlohy, systém, nastavení a informace o programu.

Nyní se podívejme na jednotlivé záložky. Jako první je záložka "baterie", kde může uživatel zjistit nejen aktuální stav energie (nabíjení i spotřeby), ale také uplynulý čas od posledního nabití, aktívní čas, teplotu baterie atd. ...

V záložce "Memory" se uživatel může informovat o obsazení a volné kapacitě úložného prostoru, operační paměti, velikostech databází a o největších souborech umístěným v přístroji. Záložka "Storage" informuje o stavu paměťové karty...

Další je "Tasks", kde si lze prohlédnout běžící úlohy, přepínat je, ukončovat nebo přejít k jednotlivým procesům...

"Systems" vypíše informace o zařízení a IP adresu, pokud je přístroj připojen k síti. "Settings" umožňuje nastavit samotnou aplikaci, zobrazit stavové ikony v prostoru nad spodní lištou úvodní obrazovky Dnes, nastavit jejich barvu a tak podobně. Bez zajímavostí není ani záložka "Info", která na rozdíl od obvyklých nudných a téměř nic neříkajících obrazovek některých jiných programů nabízí i nápovědu FAQ a přímý vstup na autorské internetové stránky...

Poslední obrázek ukazuje základní ikony nad spodní lištou, poslouží pro rychlou informaci o stavu baterie a pamětí...

Program WR-Tools ResInfo 1.54 se nám moc líbil a považujeme jej za jeden z nejlepších ve své kategorii. Hodí se nejen zkušenějším uživatelům, ale přináší užitek i začátečníkům, je snadno ovladatelný a jak jsme již uvedli je zdarma. Doporučujeme vyzkoušet. Autorské stránky jsou zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 21.02, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Vynikající systémová utilita zdarma!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund