Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnost



Výsledky
Další ankety

Účastníků: 6579
Komentářů: 1899

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

myAVIS - Znalec obchodního trhu 2008

Sponzorované odkazy:


Společnost KVADOS Mobile Solutions se již tradičně zúčastnila konference Retail Summit 2008 konané ve dnech 5. - 6. 2. 2008 v TOP hotelu Praha. Díky profesionálnímu mobilnímu informačnímu systému myAVIS mohli účastníci vrcholného setkání špiček českého maloobchodního trhu sledovat on-line výsledky Bleskového průzkumu na velkoplošném plátně informačního stánku ve foyer hotelu. Mobilní informační systém myAVIS zaujal účastníky ve všech třech projektech, na kterých se společnost KVADOS Mobile Solutions spolupodílela:

Znalec obchodního trhu 2008 - Bleskový průzkum myAVIS Retail Summit 2008, tak zněl název mobilního průzkumu nové generace, který proběhl na 14. ročníku Retail Summitu 2008. Společnost KVADOS Mobile Solutions, přední dodavatel profesionálních mobilních informačních systémů, společně s GfK Praha, Incoma Research a Blue Strategy, předními dodavateli služeb v oblasti marketingových výzkumů a poradenství v řadě segmentů trhu, spojili přednosti mobilního řešení myAVIS a vlastního know-how. Výsledkem je sofistikované moderní řešení, díky kterému všichni účastníci Retail Summitu 2008 velice rychle znali výsledek testu znalostí a názorů předních obchodních znalců a expertů. Některé výsledky myAVIS Bleskového průzkumu najdete na: http://demo.myavis.cz/retail2008/

Titul Znalec obchodního trhu pro rok 2008 získala Ing. Božena Fialková z Vysoké školy hotelové v Praze 8, protože odpověděla nejpřesněji ze všech účastníků Retail Summitu na otázky, které byly součástí myAVIS Bleskového průzkumu.

myAVIS Conference Casino Cup - Happy Player Retail Summit 2008, společný doprovodný program KVADOS Mobile Solutions a SAP pro účastníky Retail Summitu 2008. Tento nový projekt navázal na úspěšné projekty VIP Retail Summit Golf Cup z minulých ročníků. Hráči, kteří prokázali hráčské dovednosti v mobilním casinu, obdrželi na stánku myAVIS kromě hodnotných cen i certifikaci Happy Player Retail Summit 2008.

Obchod & partnerství, sekce F3 (6.2.2008) - panelista pan Pavel Říha, obchodní ředitel ppm europe, smart team Ahold ČR, v této sekci prezentoval konkrétní výsledky agenturních činností s využitím mobilního řešení myAVIS v projektu Smart team v návaznosti na sledování regionálních rozdílů v chování spotřebitelů v České republice (http://www.ppm.cz/).

O Retail Summit 2007: http://www.retail21.cz/rsummit/sessions/2008/cs/default.aspx

Skupina GfK v ČR (GfK Praha a INCOMA Research) je předním poskytovatelem komplexních služeb v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění včetně konzultačního a poradenského servisu. Je součástí GfK Group, celosvětově páté největší společnosti provádějící výzkum trhu s působností ve více než 90 zemích světa.

GfK Praha se zabývá získáváním, analýzou a interpretací marketingových informací pro zákazníky z oblasti průmyslu, obchodu, médií, i pro poskytovatele služeb ze soukromého a veřejného sektoru. INCOMA Research nabízí řešení zejména v oblasti maloobchodu a distribuce, nákupních zvyklostí, regionálních analýz a rozvoje nemovitostí, industriálních a b-t-b výzkumů a analýz v segmentu horeca. Blue Strategy: "Modrá strategie" v názvu společnosti vyjadřuje naše sympatie s filozofií strategie modrého oceánu. Symbolizuje přesvědčení, že dlouhodobě úspěšná strategie může být pouze ta, která respektuje geny firmy a zároveň aktivně spoluvytváří trh. A takové strategie se snažíme spolu s našimi klienty rozvíjet.

KVADOS Mobile Solutions, s.r.o., přední dodavatel mobilních technologií pro servisní a utilitní organizace, se úzce specializuje na vývoj, distribuci a implementaci mobilního informačního systému myAVIS™. Společnost aktivně působí na většině trhů Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení nebo rozsáhlé sítě obchodních partnerů v oblasti vývoje mobilních řešení pro společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém. KVADOS Mobile Solutions, s.r.o. je držitelem Microsoft Gold Certified partner s kompetencemi Mobility Solutions a ISV Software Solutions, je také Hewlett Packard Preferred Partner 2007 se statutem ATeC - Autorizované technologické centrum HP, T-Mobile Solutions partner a Autorizovaný partner společnosti O2 Telefonica. myAVIS™ je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Funkčnost řešení myAVIS™ je navržena především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováván v serverové aplikaci systému myAVIS™. Mobilní uživatelé využívají mobilní zařízení PDA s aplikací myAVIS™ Client, která jim umožňuje získávat informace a instrukce z centrály a zároveň provádět v průběhu obchodních návštěv sběr požadovaných dat. myAVIS™ je certifikován nezávislou testovací organizací jako řešení s právem používat logo Designed for Windows Mobile.

KVADOS Mobile Solutions s.r.o.
Pivovarská 4/10, 701 00 Moravská Ostrava, Česká republika
Tel.: +420 596 126 210 (211), E-mail: business@myavis.com
www.myavis.cz, www.myavis.com

Sponzorované odkazy:




Publikováno: 12.02, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Tiskové zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Tiskové zprávy

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund