Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Revoluční souborový manažer pro Windows Mobile?

Sponzorované odkazy:


Slovo "revoluční" je v poslední době až příliš často používáno v souvislosti s novými produkty. Necháme proto na vašem hodnocení, jestli si program Virtual Explorer toto hodnocení zaslouží. Nicméně, asi není není pochyb o tom, že se jedná o velice zajímavý a hlavně užitečný program, který poskytuje spousty potřebných služeb a náročnějším uživatelům se může hodit.

Aplikace Virtual Explorer v1.30.515 je určena pro přístroje s dotykovým displejem a operačním systémem Windows Mobile 2003/2003SE, 5.0 a 6.1, ale měla by bez problémů běhat i na stařičkých Pocket PC 2002. Podporuje všechny běžně používané typy rozlišení displejů a obě orientace. Samotný program nabízí přehledné pracovní prostředí, které má 2 navigační lišty - horní a spodní. Rovněž lze využvat i ověřené rozdělení na 2 pracovní okna...

Na programu musíme primárně pochválit jeho neobvyklou rychlost. Mimo to nabízí tyto základní funkce: správce souborů, obnovení smazaných souborů, editor registrů, komprimační program (.zip, .gzip, .bzip2, .tar, .lha, .arj) a bezpečné šifrování. Šifrovací část splňuje ty nejpřísnější normy pro práci s utajovanými dokumenty a splňuje i "National Industrial Security Program Operating Manual of the US Department of Defense (clearing and sanitizing standard DOD 5220.22-M)". Mezi další zajímavé vlastnosti patří možnost vytváření uživatelských profilů, což není pro programy tohoto typu běžné a také možnost integrace do Pocket Mechanic Professional. Celkově je rozsah možností tohoto programu velice široký a skutečně představuje nadstandard mezi souborovými správci.

Oficiální stránky programu jsou zde. Aplikace stojí 19,95 USD a kdispozici je zkušební verze, kterou se vyplatí prověřit. Aplikace je podle našeho názoru výborná, ale zaujme hlavně náročnější uživatele. Ti ostatní se mohou spokojit s freewarovým správcem Total Commander, který je sice už starší, ale přece jen stačí na většinu běžných potřeb.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 04.04, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Revoluční souborový manažer pro Windows Mobile?" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Revoluční souborový manažer pro Windows Mobile? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 30.04. 2008 - 08:19:37
to je neuveritelny jaka je na mobilnich woknech nouze o kvalitni freeware, natoz pak opensource software ...
asi to bude tim ze uzavrena platforma proste opensource vyvojare nelaka ... to pro android uz je vice
nez 1400 rozpracovanych opensource programu a to jeste ani nebyl vydan prvni telefon na trh (krome prototypu a SDK samozrejme)


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund