Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6628
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší programy pro WM za březen 2008

Sponzorované odkazy:


Březen byl patrně dosud nejbohatším měsícem na freewarové programy. Vybrat 3 z nich bylo neobyčejně těžké. U placených apliací to bylo spíše naopak, protože vítěz byl znám již předem a také oba ostatní programy měly silnou pozici.

Nejlepší programy za měsíc únor naleznete zde a nyní se podívejte, které programy jsme vybrali jako nejlepší v březnu...

CENY REDAKCE - Březen 2008 - FREEWARE:

I. místo
První místo si po zásluze odnesla aplikace ClearTemp 1.0, kterou jsme vyhodnotili jako obecně nejužitečnější pro většinu uživatelů. Její vyzkoušení v redakci Palmserveru přineslo tak zásadní výsledky, že jsme prostě nemohli vybrat jinou aplikaci a také našim čtenářům doporučujeme její vyzkoušení.

II. místo
Druhého finalistu jsme vám představili v článku Yrgo - česká konkurence Spb Mobile Shell! (recenze) a pochvalovali jsme si, že se jedná o mladého českého programátora. Aplikace se nám hodně líbila...

III. místo
Třetí příčka patří výborné aplikaci WinXplore v0.5. Článek Rychlý přístup k souborům složky Windows zdarma! ukazuje, že aplikace dovede velice rychle prohledávat složky Windows a umožňuje základní operace se soubory.

CENY REDAKCE - Březen 2008 - PLACENÉ:

I. místo
V březnu nemohl vyhrát jiný program než Spb Mobile Shell 2.0, který jsme vám podrobně zrecenzovali. Skvělá, komplexní aplikace s mnoha funkcemi, která o několik tříd vylepšuje standardní telefonní rozhraní, a to v mnoha ohledech...

II. místo
Již předchozí verze aplikace Chronos v3.7 získaly naše ocenění. Program se ovšem stále vyvíjí a nutno dodat, že k lepšímu. Pokud potřebujete komplexní aplikaci pro měření času, alarmy a tak podobně, nelze než doporučit právě tento program.

III. místo
Když jsme začátkem druhé poloviny minulého měsíce psali o programu Face Contact, tušíli jsme, že se umístí v našem hodnocení. Pěkně provedené ovládání nabízí "kousek iPhone" na úvodní obrazovce a umožňuje pohodlné listování ve fotokontaktech...

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.04, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší programy pro WM za březen 2008" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nejlepší programy pro WM za březen 2008 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 10.04. 2008 - 16:22:21
Nechci vypadat jako "šťoura", ale pokud Recenzujete freeware a druhé místo dáte konkurentovi SPB SHELL-českému software YRGO tak by to měl být freeware a ne aby se za tento program platilo cca 10 dolarů. To jste jej měli dát do placených. Jsou jiné programy, které si zaslouží hodnocení a jsou opravdu ZDARMA.


[ Odpovědět ]
Re: Nejlepší programy pro WM za březen 2008 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 10.04. 2008 - 21:36:09
 
Jo, už jsem jim taky psal, mají tam chybu. Říkali, že to opraví.


[ Odpovědět ]
Re: Nejlepší programy pro WM za březen 2008 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 16.04. 2008 - 09:14:14
 
Neopravili. A já už skoro týden tápu.


[ Odpovědět ]
babak 16 besar Copa Sudamericana sejak 2012 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 08.07. 2022 - 11:46:17
 
Dalam penampilan pertama mereka di babak 16 besar Copa Sudamericana sejak 2012, Atletico Goianiense berada di ambang eliminasi saat mereka menjamu Olimpia pada Kamis di Estadio do Governo do Estado de Goias yalla shoot live, yalla shoot live piala dunia 2022 , yalla shoot live berita bola terbaru , yalla shooot tv live streaming , yalla shoot tv live streaming world cup 2022 , yalla shoot tv live streaming november 2022 Dragao disingkirkan untuk pertama kalinya di turnamen 2022 pekan lalu, kalah 2-0 dari Paraguay, memperpanjang rekor tanpa kemenangan di kandang menjadi tiga pertandingan beruntun di semua kompetisi.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund