Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6539
Komentářů: 1884

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší programy pro WM za březen 2008

Sponzorované odkazy:


Březen byl patrně dosud nejbohatším měsícem na freewarové programy. Vybrat 3 z nich bylo neobyčejně těžké. U placených apliací to bylo spíše naopak, protože vítěz byl znám již předem a také oba ostatní programy měly silnou pozici.

Nejlepší programy za měsíc únor naleznete zde a nyní se podívejte, které programy jsme vybrali jako nejlepší v březnu...

CENY REDAKCE - Březen 2008 - FREEWARE:

I. místo
První místo si po zásluze odnesla aplikace ClearTemp 1.0, kterou jsme vyhodnotili jako obecně nejužitečnější pro většinu uživatelů. Její vyzkoušení v redakci Palmserveru přineslo tak zásadní výsledky, že jsme prostě nemohli vybrat jinou aplikaci a také našim čtenářům doporučujeme její vyzkoušení.

II. místo
Druhého finalistu jsme vám představili v článku Yrgo - česká konkurence Spb Mobile Shell! (recenze) a pochvalovali jsme si, že se jedná o mladého českého programátora. Aplikace se nám hodně líbila...

III. místo
Třetí příčka patří výborné aplikaci WinXplore v0.5. Článek Rychlý přístup k souborům složky Windows zdarma! ukazuje, že aplikace dovede velice rychle prohledávat složky Windows a umožňuje základní operace se soubory.

CENY REDAKCE - Březen 2008 - PLACENÉ:

I. místo
V březnu nemohl vyhrát jiný program než Spb Mobile Shell 2.0, který jsme vám podrobně zrecenzovali. Skvělá, komplexní aplikace s mnoha funkcemi, která o několik tříd vylepšuje standardní telefonní rozhraní, a to v mnoha ohledech...

II. místo
Již předchozí verze aplikace Chronos v3.7 získaly naše ocenění. Program se ovšem stále vyvíjí a nutno dodat, že k lepšímu. Pokud potřebujete komplexní aplikaci pro měření času, alarmy a tak podobně, nelze než doporučit právě tento program.

III. místo
Když jsme začátkem druhé poloviny minulého měsíce psali o programu Face Contact, tušíli jsme, že se umístí v našem hodnocení. Pěkně provedené ovládání nabízí "kousek iPhone" na úvodní obrazovce a umožňuje pohodlné listování ve fotokontaktech...

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.04, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší programy pro WM za březen 2008" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nejlepší programy pro WM za březen 2008 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 10.04. 2008 - 16:22:21
Nechci vypadat jako "šťoura", ale pokud Recenzujete freeware a druhé místo dáte konkurentovi SPB SHELL-českému software YRGO tak by to měl být freeware a ne aby se za tento program platilo cca 10 dolarů. To jste jej měli dát do placených. Jsou jiné programy, které si zaslouží hodnocení a jsou opravdu ZDARMA.


[ Odpovědět ]
Re: Nejlepší programy pro WM za březen 2008 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 10.04. 2008 - 21:36:09
 
Jo, už jsem jim taky psal, mají tam chybu. Říkali, že to opraví.


[ Odpovědět ]
Re: Nejlepší programy pro WM za březen 2008 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 16.04. 2008 - 09:14:14
 
Neopravili. A já už skoro týden tápu.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund