Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší poštovní klient pro Windows Mobile zdarma!

Sponzorované odkazy:


Pocket Outlook vůbec není špatná aplikace, ale náročnějším uživatelům nemusí stačit. Nejčastěji právě kvůli poštovní části, která se stará o jeden z nejsilnějších komunikačních prostředků -email. Naštěstí jsou k dispozici velice dobrá freewarová řešení! Jedno takové si dnes představíme. Kromě obyčejných e-mailů umí i newsy a RSS, ale to zdaleka není vše.

Program QMAIL 3 je dostatečně známý mezi zkušenějšími uživateli a bez jakýchkoli pochyb nebo přehánění se dá hovořit o legendě mezi e-mailovými klienty. Nejnovější verze má onačení 3.0.4 a je stejně návyková jako předchozí verze. Na rozdíl od jednoduššího Pocket Outlooku nemá omezení počtu účtů (Outlook jich může mít max. 5) a naopak se může pochlubit téměř dokonalými filtry zpráv a velmi podrobným nastavením. Aplikace je určena pro Windows Mobile 5.0 a Windows Mobile 6 Professional/Classic, a podporuje všechny potřebné technologie - POP3, SMTP, IMAP4, NNTP, RSS, Atom. Samozřejmostí je zabezpečení SSL a STARTTLS, použití dogitálních podpisů PGP/GnuPG, zobrazování HTML e-mailů a mnoho dalšího. Uživatelé jsitě ocení i spamový filtr.

Jak jsme již uvedli, aplikace umí i RSS. Stačí si při založení nového účtu zvolit formu...

Možnosti nastevní aplikace jsou neuvěřitelně bohaté, ale to na druhou stranu znamená, že se uživatel musí s tímto programem pořádně seznámit a mnoho voleb vyzkoušet....

Možná nejsilnější zbraní aplikace QMAIL 3 jsou filtry. Uživatel standnardního Pocket Outlooku se bude hodně divit, co tato freewarová konkurence všechno dovede...

Nastavení příchozích zpráv umožňuje i výběr fontů a barev

Oficiální stránky projektu jsou zde. Stažení je zdarma. ZIP soubor má cca 2 MB, ale obětování cca 5 MB v úložném prostoru paměti se vyplatí. Uživatel získá skutečně mocný nástroj pro práci s elektronickou poštou a zprávami. Ne nadarmo se mezi uživateli traduje, že kdo si jednou zvykne používat QMAIL, tak už nikdy nechce jiný program. Můžete se o tom přesvědčit sami!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.04, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší poštovní klient pro Windows Mobile zdarma!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund